TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Video/ Gjuajti me armë në spital, ylli i Turqisë dënohet me burg!

BalkanWeb - 11.09.2019

Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie ...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

Tetova Sot - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal ...

Ylli i Barcelonës dënohet me dy vjet e tetë muaj burg

Lajmi.net - 11.09.2019

Anësori turk, aktualisht i huazuar te Istanbul Basaksehir, u përfshi në një zënkë me një këngëtar turk të quajtur Berkay Sahin më 10 tetor 2018. Sahin mbeti me hundë të thyer pas përplasjes dhe Arda ...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

Top Channel - 11.09.2019

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

Gazeta Express - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal ...

Anëtari i Barcelonës, Turan dënohet me dy vite burg për shkak të gjuajtjes me armë në publik

Telegrafi - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore.

Turan dënohet me burg

Zeri - 11.09.2019

Arda Turan është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe shkaktim të ...

VIDEO/ Rrahu këngëtarin dhe gjuajti me armë, gjykata nuk kursen as Arda Turan: Dënohet me 2 vite burg

Java News - 11.09.2019

Dy vite e tetë muaj burg. Është ky dënimi i dhënë për ish-mesfushorin e Barcelonës, Arda Turan, i cili akuzohet si shkaktar i prishjes së qetësisë publike, mbajtje pa leje të armëve dhe plagosje me ...

Arda Turan dënohet me 2 vjet e tetë muaj burgim me kusht

Koha.net - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri ...

Arda Turan, dënim me burg prej 2 vite e 8 muaj!

Alsat - 11.09.2019

Njëri ndër futbollistët më të mirë në Turqi, mesfushori Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj qëndrimi prapa grilave të burgut turk. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si ...

Arda Turan dënohet me burg prej 2 vitesh e 8 muaj!

InfoSport - 11.09.2019

Njëri ndër futbollistët më të mirë turk, Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj burg. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e Bashakshehir, është dënuar ...

I theu hundën këngëtarit, jepet dënimi për Arda Turan

SuperSport - 11.09.2019

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit ...

Arda Turan u dënua me 2 vjet e tetë muaj

Portalb - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri ...

I theu hundën këngëtarit, jepet dënimi

Botasot - 11.09.2019

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit ...

Ish-futbollisti i Barcelonës dënohet me 2 vjet burg

Gazeta Tema - 11.09.2019

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

Zhurnal - 11.09.2019

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...