TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shtatori për plazh, meteorologët japin parashikimin e motit për Shqipërinë

Albeu.com - 11.09.2019

Temperaturat e larta do të dominojnë të gjithë pjesën e mbetur të muajit shtator, duke e shtyrë kësisoj stinën e vjeshtës dhe reshjeve të shiut në tetor.

Shtatori vjen me surpriza- Si do jetë moti në vijim?

Zeri - 11.09.2019

Meteorologia Lajda Porja ka folur për kushtet atmosferike, të cilat do të jenë prezente përgjatë pasdites së sotme si dhe për ditët e ardhshme. Ajo pohoi se orët në vijim zonat qendrore do të jenë të ...

Plazh deri në fund të shtatorit, meteorologët japin parashikimin e motit për Shqipërinë

Gazeta Express - 11.09.2019

Temperaturat e larta do të dominojnë të gjithë pjesën e mbetur të muajit shtator, duke e shtyrë kësisoj stinën e vjeshtës dhe reshjeve të shiut në tetor.

Shtatori vjen me befasi! Meteorologia bën parashikimin: Si do jetë moti në vijim

BalkanWeb - 11.09.2019

Meteorologia Klajda Porja në një lidhje telefonike me “News 24” ka folur për kushtet atmosferike, të cilat do të jenë prezente përgjatë pasdites së sotme si dhe për ditët e ardhshme.

Shtatori vjen me befasi! Metorologia bën parashikimin: Si do jetë moti në vijim

BalkanWeb - 11.09.2019

Meteorologia Klajda Porja në një lidhje telefonike me “News 24” ka folur për kushtet atmosferike, të cilat do të jenë prezente përgjatë pasdites së sotme si dhe për ditët e ardhshme.

Parashikimi i motit, rikthehen temperaturat e larta

RTSH - 11.09.2019

Reshjet e shiut, te cilat kanë përfshirë të gjithë vendin do të vijojnë të jenë të pranishme në vendin tonë, duke u shoqëruar me një rënie të temperaturave.

Parashikimi i motit, rikthehen temperaturat e larta

Medial - 11.09.2019

Reshjet e shiut, te cilat kanë përfshirë të gjithë vendin do të vijojnë të jenë të pranishme në vendin tonë, duke u shoqëruar me një rënie të temperaturave.