TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Conte: BE nuk duhet të pranojë shantazhin e Turqisë

Gazeta Tema - 13.10.2019

Turqia duhet të ndalojë sulmin kundër kurdëve të Sirisë dhe BE nuk duhet të pranojë shantazhin e presidentit të Turqisë, Recep Tajip Erdogan, i cili kërcënon se do të lejojë 3,6 milionë refugjatë ...

Itali, Conte: BE nuk duhet të pranojë shantazhin e Turqisë

BalkanWeb - 14.10.2019

Turqia duhet të ndalojë sulmin kundër kurdëve të Sirisë dhe BE nuk duhet të pranojë shantazhin e presidentit të Turqisë, Recep Tajip Erdogan, i cili kërcënon se do të lejojë 3,6 milionë refugjatë ...