TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë

Albeu.com - 15.03.2019

4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranë s pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ishte gati për treg.

Arrestohen katër persona në Tiranë, u kapën me 2 kg kanabis

Java News - 15.03.2019

Katër persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasditen e sotme. Mësohet se ata po udhëtonin me një makinë, nga Fushë-Kruja në drejtim të Tiranës.

Drogë të fshehur brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

BalkanWeb - 15.03.2019

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë, ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i ...

Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

Botasot - 15.03.2019

Uniformat blu në rrugë operative kishin siguruar informacione për një makinë të dyshimtë, të cilën e ndoqën nga Fushë-Kruja në Tiranë. Gazetarja e ‘BalkanWeb’, Dorjana Bezat raporton se pas ...

Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

Tetova Sot - 15.03.2019

Uniformat blu në rrugë operative kishin siguruar informacione për një makinë të dyshimtë, të cilën e ndoqën nga Fushë-Kruja në Tiranë. Gazetarja e ‘BalkanWeb’, Dorjana Bezat raporton se pas ...