TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alban Skënderaj: Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik është publiku im

Tetova Sot - 11.09.2019

lban Skënderaj ka treguar emocionet që ka para koncertit në Tiranë. Alban Skënderaj përmes një postimi në Instagram, ka falënderuar publikun për përkrahjen e vazhdueshme.

Alban Skënderaj: Krenaria ime më e madhe në këtë rrugëtim artistik është publiku im

Lajmi.net - 11.09.2019

Alban Skënderaj përmes një postimi në Instagram, ka falënderuar publikun për përkrahjen e vazhdueshme, shkruan lajmi.net. Ai ka bërë të ditur se tashmë biletat për koncertin e 27 shtatorit janë ...

Alban Skënderaj publikon foton, momente gëzimi me vajzën e tij

Mapo - 10.09.2019

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të dashur për publikun. Këngët e tij romantike janë shumë të pëlqyera nga çdo gjini e moshë. Albani dhe Miriami janë prindër të një vajze bukuroshe që ...

Alban Skënderaj publikon foton e rrallë sëbashku me 'Të paçmueshmen' e tij

SOT - 10.09.2019

Këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me vajzën e tij Amelinë. Amelia e veshur me të verdha ka përqafuar Albanin dhe krahas fotos ...

Alban Skënderaj zbulon pamjen më të ëmbël të mbrëmjes: E paçmueshme

Botasot - 09.09.2019

Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit pamjen më të ëmbël krah vajzës së tij. Këngëtari i dashur për publikun ka publikuar një foto ku shfaqet me Amelinë në krah, duke i dedikuar fjalët më të veçanta.