TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqiptarët hyjnë me armë në një vilë në Itali duke vjedhur bizhuteri dhe 60 mijë euro

Albeu.com - 11.09.2019

Autoritetet policore italiane në bashkëpunim me Interpol e me policinë shqiptare kanë vënë në pranga 3 shqiptarë dy meshkuj të moshës 32 e 38 vjeç e një grua 49 vjeçare.

Grabitën bizhuteri dhe 60 mijë euro, arrestohen tre shqiptarë në Itali

Alsat - 11.09.2019

Autoritetet policore italiane në bashkëpunim me Interpol e me policinë shqiptare kanë vënë në pranga 3 shqiptarë dy meshkuj të moshës 32 e 38 vjeç e një grua 49 vjeçare.

Pranga 3 “skifterëve” shqiptarë, i hyjnë italianit në vilë dhe i marrin bizhuteri dhe 60 mijë euro

Java News - 11.09.2019

Autoritetet policore italiane në bashkëpunim me Interpol e me policinë shqiptare kanë vënë në pranga 3 shqiptarë dy meshkuj të moshës 32 e 38 vjeç e një grua 49 vjeçare.