TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Perez ndan 170 milionë euro për njërin nga lojtarët më të mirë në botë

Botasot - 10.10.2019

Ka qenë i shumëkritikuar nga tifozët madrilenë vitin e fundit. Kjo pasi skuadra e Real Madridit nuk arriti të fitojë asgjë sezonin që shkoi, me rivalin e përbetuar, Barcelonën që triumfoi në La Liga.

Varane: Gjithmonë e dua Mbappen si bashkëlojtar

Telegrafi - 09.10.2019

Raphael Varane ka thënë se gjithmonë dëshiron që ta ketë Kyliab Mbappen në skuadër, derisa thashethemet rriten se sulmuesi mund të kalojë te Real Madridi.

Kush do të jetë ‘Galaktiku’ i radhës? Perez ndan 170 milionë euro

Lajmi.net - 09.10.2019

Edhe pse në skuadër kanë një varg lojtarësh fantastik, Real Madrid pas dy xhirosh në Ligën e Kampionëve kanë arkëtuar vetëm një pikë. Nuk është për t’u habitur, pra, Florentino Perez tashmë po mendon ...

Varane shton thashethemet për transferimin e Mbappes te Reali

Zeri - 09.10.2019

Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane ka thënë se do të dëshironte që ta shihte Kylian Mbappen si një bashkëlojtar të tij, duke shtuar thashethemet për transferimin e sulmuesit te gjiganti ...

Mbappe do t'i mungojë Francës në ndeshjet e muajit tetor

Zeri - 09.10.2019

Sulmuesi i Francës Kylian Mbappe nuk do të luajë në ndeshjet eliminatore të ‘Euro 2020’ kundër Islandës dhe Turqisë shkaku i lëndimit. Lajmin e ka konfirmuar Federata e Futbollit të Francës në ...

Lajmi i keq për Francën, lëndohet ylli i skuadrës

Lajmi.net - 09.10.2019

Mbappe do të humbasë kualifikimet e radhës të skuadrës së tij në Euro 2020 kundër Islandës të premten dhe kundër Turqisë të hënën. “Pasi foli me lojtarin, i cili po ndiqte një protokoll të ...

Lëndimi e detyron Mbappen të largohet nga Kombëtarja e Francës

Gazeta Express - 09.10.2019

Kylian Mbappe është tërhequr nga ekipi kombëtar i Francës për shkak të një lëndimi që e kishte pësuar së fundi. Lajmin e ka konfirmuar Federata e Futbollit e Francës.

Mbappe tërhiqet nga kombëtarja Franceze

Botasot - 08.10.2019

Franca do të jetë pa Kylian Mbappe për kualifikueset e radhës të Euro 2020 për shkak të një problemi në kofshë. Sulmuesi ka munguar në sfidën e fundit të PSG, por gjithsesi është grumbulluar ë ...

Lajmi i keq për Francën, lëndohet ylli i skuadrës

Botasot - 09.10.2019

Kylian Mbappe është tërhequr nga detyra e ekipit kombëtar të Francës për shkak të një dëmtimi, konfirmoi federata franceze. Mbappe do të humbasë kualifikimet e radhës të skuadrës së tij në Euro 2020 ...