TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shpërthim i fuqishëm në Paris në prag të rinisjes së protestave

Mapo - 12.01.2019

Parisi është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm mëngjesin e së shtunës. Nga raportimet e para të mediave franceze shpërthimi ka ardhur si pasojë e një rrjedhje gazi në një furrë buke.

Shpërthim në qendër të Parisit, dy të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Evropaelire - 12.01.2019

Një shpërthim në qendër të Parisit la të vdekur dy zjarrëfikës dhe të lënduar 50 persona si dhe shkaktoi dëme në vetura dhe ndërtesa. Autoritetet deklaruan se shkaktar i shpërthimit të madh mund të ...

Shpërthim i fortë në Paris, disa të plagosur

ABC News - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Paris, në lagjen e Operas, në një furrë buke në rrugën Treviz, jo shumë larg teatrit “Foli Berger”. Pallati ku ka selinë aktiviteti tegtar është përfshirë nga ...

Shpërthimi në Paris, zbulohen shkaqet!

Zeri - 12.01.2019

Zjarrfikësit po përballen me një zjarr në qendër të Parisit, pas një shpërthimi të fuqishëm që raportohet se ka plagosur disa njerëz. Makinat u shkatërruan dhe disa ndërtesa u dëmtuan nga shpërthimi ...

Shpërthim gazi në Paris, disa të plagosur

Top Channel - 12.01.2019

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si ...

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

Alsat - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia ...

Tronditet Parisi/ Shpërthim i fuqishëm në qendër të kryeqytetit, raportohen të plagosur (FOTO+VIDEO)

SOT - 12.01.2019

Një shpërthim i madh ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fortë mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të plagosur.

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

Botasot - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje ...

Shpërthim i fuqishëm në një furrë buke në Paris

Gazeta Express - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të ...

Shpërthim në qendër të Parisit, 4 të vdekur (Foto+Video)

BalkanWeb - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Lajmi është konfirmuar nga policia, e cila thotë se shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise për shkak të rrjedhjes së ...

FOTOT: Kryeqyteti i dashurisë në gjendje “lufte”, jelekëverdhët i vendosin “zjarrin” Parisit

Gazeta Tema - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë ...

VIDEO/ Shpërthim në qendër të Parisit, shumë persona të plagosur

Java News - 12.01.2019

Një shpërthim ka ndodhur në një furrë buke në qendër të Parisit. Dyshohet se si pasojë e shpërthimit shumë persona kanë mbetur të lënduar. Ende nuk ka asnjë informacion për arsyen e shpërthimit.

Shpërthim gazi në një furrë në Paris, disa të lënduar

Koha.net - 12.01.2019

Parisi i frikësohej një tjetër demonstrate të fuqishme të “jelekverdhëve” këtë të shtunë, për të cilën ka dislokuar mbi 80 mijë oficerë policie në të gjithë Francën, në atë që konsiderohet si ...

Shumë të plagosur pas një shpërthimi të gazit në Paris

Ina - 12.01.2019

Një shpërthim i fortë ndodhi sot rreth orës 09:00 në zonën 9 të Parisit duke plagosur shumë persona dhe duke thyer xhamat e dhjetëra vitrinave, njoftuan burime që përputhen, nga prefektura, policia ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris, raportohet për të plagosur (Foto/Video)

Telegrafi - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Parisin, thonë autoritetet franceze. Shërbimet e urgjencës janë njoftuar për një shpërthim të fuqishëm mëngjesin e sotëm, që thuhet se ka shkaktuar edhe të ...

Shpërthim i fuqishëm në Paris

Lajmi.net - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar sot në Paris, raporton policia franceze, me një fotografi që tregojnë një ndërtesë të dëmtuar. Sky News kupton se shërbimet e urgjencës janë në vendngjarje ...

Ngjarje e rëndë mes Parisit, pallati përfshihet nga flakët pas…

LajmiFundit - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

Zjarr dhe panik/ Shpërthim në qendër të Parisit, disa të plagosur (Shikoni çfarë po ndodh live)

SOT - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia. Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë ...

Shpërthim i fortë në qendër të Parisit

Durres Lajm - 12.01.2019

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.