TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Familjari i viktimës në Drenas: Ma mbyti vëllain dhe nuk ma dha ndihmën e parë

Gazeta Express - 13.08.2019

Si pasojë e goditjes me veturë një person ka humbur jetën në Drenas. Familjarët thonë se pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë nga ana e tyre, ishte e pamundur ta mbanin në jetë.

Flet vëllai i mërgimtarit që u godit për vdekje në Drenas: Shoferi refuzoi t’ia jepte ndihmën e parë

Botasot - 13.08.2019

Si pasojë e goditjes nga vetura, të hënën në mbrëmje në Drenas mbeti i vdekur, Agim Dvorani, një mërgimtar nga Sllovenia që kishte ardhur në Kosovë për pushime.

Familjari i viktimës në Drenas: Ma mbyti vëllain dhe nuk ma dha ndihmën e parë

Botasot - 13.08.2019

Si pasojë e goditjes me veturë edhe në Drenas një person ka vdekur. Familjarët thonë se pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë nga ana e tyre, ishte e pamundur ta mbanin në jetë.

Familjari i viktimës në Drenas: Ma mbyti vëllain dhe nuk ma dha ndihmën e parë

Zeri - 13.08.2019

Si pasojë e goditjes me veturë edhe në Drenas një person ka vdekur. Familjarët thonë se pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë nga ana e tyre, ishte e pamundur ta mbanin në jetë.

Familjari i viktimës në Drenas: Ma mbyti vëllain dhe nuk ma dha ndihmën e parë

Telegrafi - 13.08.2019

Si pasojë e goditjes me veturë një person ka humbur jetën në Drenas. Familjarët thonë se pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë nga ana e tyre, ishte e pamundur ta mbanin në jetë.

Familjari i viktimës në Drenas: Ma mbyti vëllain dhe nuk ma dha ndihmën e parë

Lajmi.net - 14.08.2019

Familjarët thonë se pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë nga ana e tyre, ishte e pamundur ta mbanin në jetë. Agim Dvorani u aksidentua një veturë ku si pasojë e humbi jetën.