TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

Alsat - 11.02.2019

Raportohet se ngjarja ka ndodhur ditën e premte. Shkaku i zjarrit që përfshiu banesën ende nuk dihet, ndërsa vijojnë hetimet nga autoritetet ...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë (Emrat+Foto)

Top Channel - 11.02.2019

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj ...

Digjet banesa në Bruksel, vdesin të rinjtë nga Durrësi dhe Berati (FOTO+EMRAT)

Durres Lajm - 11.02.2019

Dy shqiptarë, njëri nga Durrësi dhe tjetri nga Berati, humbën jetën nga një zjarr që përfshiu banesën ku jetonin në Bruksel. Ngjarja e rënë ka ndodhur ditën e premte, ndërsa shkaku i zjarrit që ...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë nga Berati dhe Durrësi

Gazeta Express - 11.02.2019

Ditën e premte një zjarr i rënë në zonën e Dilbeek në Bruksel i mori jetën dy të rinjve ...

Digjet banesa, dy të rinj shqiptarë vdesin në Belgjikë

Botasot - 11.02.2019

Dy shqiptarë humbën jetën nga një zjarr që përfshiu banesën ku jetonin në Bruksel. Ngjarja ka ndodhur ditën e premte, ndërsa zëdhënësi i zjarrfikëses Alain Habils u shpreh se viktimat janë me ...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

Lajm - 11.02.2019

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj ...

Digjet banesa, vdesin dy të rinj shqiptarë në Belgjikë

Zeri - 11.02.2019

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj ...

Digjet banesa në Belgjikë, vdesin dy të rinj shqiptarë

Flaka - 11.02.2019

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë. Mësohet se ata kanë humbur jetën në Belgjikë, pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre. Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, Pelivan Hysaj ...