TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Loftus-Cheek rrezikon finalen e Europa League

VeqSport - 16.05.2019

Ruben Loftus-Cheek rrezikon seriozisht ta humbasë finalen e Europa League ndaj Arsenalit. Një nga lojtarët më në formë të Chelseat u lëndua në miqësoren e zhvilluar në SHBA ndaj së cilës ishte kundër ...

Loftus-Cheek lëndohet rëndë, së paku gjashtë muaj jashtë fushave të blerta

Telegrafi - 16.05.2019

Ruben Loftus-Cheek ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të humb finalen e Ligës së Evropës dhe fillimin e sezonit të ardhshëm të Ligës Premier. Mesfushori i Chelseat ka lënduar rëndë thembrën e ...

Ylli i Chelseat i këndon Hazardit: Eden, duam që ti të qëndrosh

Botasot - 16.05.2019

Ylli i Chelseat, Ruben Loftus-Cheek ka qenë duke i kënduar Eden Hazardit para fytyrës në dhomat e zhveshjes: ‘’Eden Hazard, duam që ti të qëndrosh’’, në mënyrë për ta bindur anësorin belg të mos ...

Lëndohet ylli i Chelseat, mund ta humbë finalen e Ligës së Evropës

Koha.net - 16.05.2019

Chelsea mbrëmë ka shënuar fitore prej 0 me 3 në miqësoren ndaj New Englanden, për të grumbulluar mbi 3.1 milionë funte për të luftuar diskriminimin. Megjithatë skuadra londineze mori një lajm të keq ...

Lojtari i Chelseat i këndon Hazardit në zhveshtore: Eden, duam që ti të qëndrosh këtu

Gazeta Express - 16.05.2019

Mesfushori Ruben Loftus-Cheek ka qenë duke i kënduar Eden Hazardit para fytyrës “Eden Hazard, dëshirojmë që ti të qëndrosh”, në mënyrë që ta bindë yllin belg të mos transferohet në Real Madrid.

Loftus-Cheek i ka kënduar Hazardit, “Eden, duam të qëndrosh” për ta mbajtur te Chelsea

Telegrafi - 16.05.2019

Ruben Loftus-Cheek ka kënduar në kor në Stamford Bridge “Eden Hazard, duam të qëndrosh”, në përpjekje për ta bindur belgun që të qëndrojë te Chelsea. Mesfushori ofensiv është lidhur me një kalim te ...

Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard

Albeu.com - 15.05.2019

Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin , ai tashmë ka frikë se Chelsea mund ta mbajë atë edhe për një vit deri në vitin 2010 për shkak të bllokimit që ...

Loftus-Cheek: Ne duam që Hazard të qëndrojë

Botasot - 15.05.2019

E ardhmja e Eden Hazard në Chelsea mbetet e pasigurt – por mesazhi i shokut të tij është i prerë dhe i qartë: “Të gjithë duam që ai të qëndrojë”. 28-vjeçari ka qenë i lidhur me një transferim prej ...

Hudson-Odoi e kërkon numrin 10-të pas kalimit të Hazardit te Reali

Telegrafi - 15.05.2019

Eden Hazard po i kalon momentet e fundit si lojtar i Chelseat, pasi thuhet se pas finales së Ligës së Evropës do të transferohet te Real Madrid, që është një ëndërr për belgun.

Hudson-Odoi e do fanellën me numër dhjetë të Hazardit në Chelsea

Gazeta Express - 15.05.2019

Callum Hudson-Odoi dëshirën të qëndrojë në Chelsea, veçanërisht pasi që Chelsea i ka premtuar se do të bëhet lojtari kryesor i skuadrës nëse Eden Hazardi largohet gjatë afatit kalimtar të verës, kur ...

Loftus-Cheek synon të bëhet lider i Chelseat, siç ishte Terry

Koha.net - 15.05.2019

Roben Loftus-Cheek dëshiron të shkojë hapave të John Terryt dhe të shndërrohet në lider të skuadrës së Chelseat. Mesfushori i Anglisë e ka përcjellë nga afër ish-kapitenin e Chelseat, Terry, pasi ...

Ylli i Chelseat i këndon Hazardit: Eden, duam që ti të qëndrosh

Tetova Sot - 16.05.2019

Ylli i Chelseat, Ruben Loftus-Cheek ka qenë duke i kënduar Eden Hazardit para fytyrës në dhomat e zhveshjes: ‘’Eden Hazard, duam që ti të qëndrosh’’, në mënyrë për ta bindur anësorin belg të mos ...

"Mos më bëj të qaj", postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

Botasot - 14.05.2019

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë.

Chelsea dhe Reali nuk kanë marrëveshje për çmimin e Hazardit

Telegrafi - 14.05.2019

Raportimet se Chelsea dhe Real Madridi kanë arritur marrëveshje për çmimin e Eden Hazard, janë përgënjeshtruar nga mediat belge. HLN bën të ditur se dy klubet janë larg arritjes së marrëveshjes për ...

Azpilicueta: Chelsea duhet t’i respektojë vendimet e Hazard

Telegrafi - 14.05.2019

Kapiteni i Chelseas, Cesar Azpilicueta, ka thënë e klubi duhet ta respektojë vendimin e Eden Hazard që të largohet nga Stamford Bridge, gjersa po përgatiten për finalen e Ligës së Evropës ndaj ...

Reali bën gati skuadrën e ëndrrave për sezonin e ardhshëm, ja kur pritet të zyrtarizohet Hazard

Durres Lajm - 14.05.2019

Eden Hazard te Reali i Madridit. Është çështje ditësh, por gazeta “L’Equipe” e ka veshur belgun me fanellën e skuadrës “galaktike”. Palët duket se kanë arritur marrëveshjen dhe zyrtarizimi do të ...

“Mos më bëj të qaj”, postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

Tetova Sot - 14.05.2019

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë.