TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pse një aktor humori do të bëhet kryebashkiak, Erion Isai flet për arsyet që e çuan drejt kandidimit

Gazeta Express - 15.05.2019

Aktori i “BE Coffee” dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, në 11 maj zyrtarisht shpalli kandidaturën e tij për kryetar bashkie në Kolonjë. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Ftesë në ...

Pas kandidaturës për kryetar bashkie, Erion Isai konfirmon shpënguljen në Ersekë: Nesër fillon jeta e re!

Top Channel - 15.05.2019

Aktori i njohur i humorit, Erion Isai, ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në Pesë’ me Bieta Sulon, për të folur rreth vendimit të tij për të kandiduar për kryetar në bashkinë e Kolonjës.

Pse një aktor humori do të bëhet kryebashkiak? Erion Isai flet për arsyet që e çuan drejt kandidimit

SOT - 15.05.2019

Aktori i “BE Coffee” dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, në 11 maj zyrtarisht shpalli kandidaturën e tij për kryetar bashkie në Kolonjë. Ai rrëfeu arsyen se pse e bëri një zgjedhje të ...

Pas kandidaturës për kryetar bashkie, Erion Isai konfirmon shpënguljen në Ersekë: Nesër fillon jeta e re!

Botasot - 15.05.2019

Aktori i njohur i humorit, Erion Isai, ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në Pesë’ me Bieta Sulon, për të folur rreth vendimit të tij për të kandiduar për kryetar në bashkinë e Kolonjës.

Humoristi: Nuk pranoj të bëhem deputet

Albeu.com - 15.05.2019

Aktori dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, në 11 maj zyrtarisht shpalli kandidaturën e tij për kryetar bashkie në Kolonjë. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Ftesë në Pesë’ në Top ...

Kandidon në Ersekë, aktori Erion Isai shpërngulet megjithë familjen

Java News - 15.05.2019

Kandidati socialist për bashkinë e Kolonjës, Erion Isai i ftuar në një studio televizive konfirmoi shpërnguljen e tij në Ersekë. Gjithashtu Isai foli dhe rreth vendimit të tij për të kandiduar për ...

Rama e kandidojë për kryetar bashkie, aktori tregon pse nuk donte të bëhej deputet

LajmiFundit - 15.05.2019

Aktori dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai, në 11 maj zyrtarisht shpalli kandidaturën e tij për kryetar bashkie në Kolonjë. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Ftesë në Pesë’ në Top ...

Pas kandidaturës për kryetar komune, Erion Isai konfirmon shpërnguljen në vendlindjen e tij

Telegrafi - 15.05.2019

Aktori i njohur i humorit, Erion Isai, ka qenë i ftuar në “Ftesë në Pesë’ me Bieta Sulon, për të folur rreth vendimit të tij për të kandiduar për kryetar në bashkinë e Kolonjës.

Erion Isai: Ja përse do të kandidoj për kryetar bashkie

Mapo - 16.05.2019

Aktori dhe drejtori i Teatrit të Kukullave, Erion Isai ka treguar së fundmi arsyen se përse ka shpallur kandidaturën për kryetar bashkie në Kolonjë. I ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në Pesë”, ...

Pas kandidaturës për kryetar bashkie, Erion Isai merr vendimin që se priste askush

SOT - 15.05.2019

Aktori i njohur i humorit, Erion Isai, ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në Pesë’ me Bieta Sulon, për të folur rreth vendimit të tij për të kandiduar për kryetar në bashkinë e Kolonjës.