TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Leeds United në sulm për të marrë portierin e Realit

SuperSport - 12.01.2019

E ardhmja e Kiko Casilla mund të jetë në Angli. Për portierin e Realit të Madridit ka shfaqur interes skuadra e Leeds United, që aktualisht militon në Championship, ku kryeson me 54 pikë.

Kapet personi që spiunoi stërvitjet e kundërshtarëve

Alsat - 12.01.2019

Policia angleze ka konfirmuar se kanë arrestuar personin që spiunoi stërvitjen e Derby Countyt, para ndeshjes me Leeds. Dy ekipet u përballën mbrëmë, me Leeds që arritën fitoren 2 me 0 përballë ...

Leedsi kërkon falje për skandalin e spiunimit

Koha.net - 12.01.2019

Leeds Unitedi përmes një komunikate ka kërkuar falje për dërgimin e një anëtari të klubit që të shikojë stërvitjet e Derby Countyt para përballjes së tyre.

Trajneri spiun

Botasot - 12.01.2019

Në Angli u bë e madhe ngjarja që ndodhi me skuadrën e Derby Country një ditë para se të përballej me Leeds United. Në stërvitjen e fundit të skuadrës së drejtuar nga Frank Lampard policia ndërhyri ...

Bielsa konfirmon se ka dërguar spiunë te Derbi

Alsat - 12.01.2019

Ditë më parë mediat britanike nxorën lajmin për një incident të ndodhur në stërvitjen e skuadrës së Derbit që drejtohet nga Frank Lampard. Një person i dyshimtë me dylbi, por shihte stërvitjen e ...

Bielsa pranon se ka dërguar spiun në stërvitjen e Derby Countyt

Telegrafi - 12.01.2019

Marcelo Bielsa ka pranuar përgjegjësinë e plotë për skandalin e spiunimit që e ka bërë ekipi i tij Leeds United, por nuk është shfaqur i penduar duke mbrojtur veprimet e tij.

Tronditet futbolli anglez, klubi kapet duke e spiunuar klubin

Gazeta Express - 11.01.2019

Trajneri i Leeds Unitedit, Marcelo Bielsa, e ka pranuar se kishte dërguar një spiun për ta vëzhguar seancën stërvitore të Derby Countyt, para ndeshjes mes këtyre dy skuadrave në Championship - ...

Ndërhyn policia, Lampard largon futbollistët nga stërvitja

Alsat - 11.01.2019

Legjenda e Çellsit, Frank Lampard si trajner i Derbit përgatiste ekipin për ndeshjen kundër Lidsit, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe të largohet nga ...

Marcelo Bielsa kërkon të afrojë te Leeds portierin e Realit

Albeu.com - 12.01.2019

E ardhmja e Kiko Casilla mund të jetë në Angli. Për portierin e Realit të Madridit ka shfaqur interes skuadra e Leeds United, që aktualisht militon në Championship, ku kryeson me 54 pikë.

Kapet personi që spiunoi stërvitjet e kundërshtarëve

Antpress - 12.01.2019

12 Janar 2019 / 14:29 Policia angleze ka konfirmuar se kanë arrestuar personin që spiunoi stërvitjen e Derby Countyt, para ndeshjes me Leeds. Dy ekipet u përballën mbrëmë, me Leeds që arritën fitoren ...

Bielsa konfirmon se ka dërguar spiunë te Derbi

Antpress - 12.01.2019

12 Janar 2019 / 11:16 Ditë më parë mediat britanike nxorën lajmin për një incident të ndodhur në stërvitjen e skuadrës së Derbit që drejtohet nga Frank Lampard.

Bielsa pranon se ka dërguar spijun në stërvitjen e Derby Countyt

Almakos - 12.01.2019

Marcelo Bielsa ka pranuar përgjegjësinë e plotë për skandalin e spijunimit që e ka bërë ekipi i tij Leeds United, por nuk është shfaqur i penduar duke mbrojtur veprimet e tij.

Frank Lampard, trajner i gjigantit të Premierligës

Medial - 10.01.2019

Frank Lampard ka marr një lajm historik. Frank Lampard mund të bëhet trajner i Chelseas. Legjenda e skuadrës londineze aktualisht po e drejton Derby Countyn, por që bastoret kanë bërë një prashikim ...

Lampard ndërpret stërvitjet e skuadrës së tij pas ndërhyrjes së Policisë

Tetova Sot - 11.01.2019

Legjenda e Chelsea, Frank Lampard i vënë në krye të Derby Country po përgatiste ndeshjen kundër Leeds për Championship, kur forcat e policisë kanë ndërhyrë duke i kërkuar që ai të marrë lojtarët dhe ...