TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hysaj dha premtimin e madh

Portalb - 11.09.2019

Mbrëmja e 10 shtatorit 2019 do të mbahet mend gjatë nga Elseid Hysaj . 25 vjeçari i cili mbajti edhe shiritin e kapitenit në “Elbasan Arena” kundër Islandës, shënoi golin e parë me kombëtaren kuqezi, ...

Zbulohen rrogat e shqiptarëve në Itali, Hysaj i pari

Zeri - 11.09.2019

Mes pagave të zbuluara për futbollistët e Serisë A nuk mund të bëjnë përjashtim as shqiptarët, ku sipas të dhënave që ofron “Gazzetta dello Sport”, është Elseid Hysaj lojtari me xhepat më të fryrë ...

Shqipëria me rekorde ndaj Islandës, nga goli “sefte” i Hysaj, te rezultati historik

Gazeta Tema - 11.09.2019

Fitorja ndaj Islandës riktheu shpresën në kombëtaren tonë. Kjo ndeshje në fakt ishte deçizive për shumë arsye; së pari për të besuar ende te kualifikimi në Euro 2020, së dyti për të krijuar besim ...

Shënoi golin e parë me kombëtaren, Hysaj i nënshtrohet testeve antidoping

Albeu.com - 11.09.2019

Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare. Mbrojtësi kuqezi, në takimin e tij të 50-të me fanellën e përfaqësueses ia doli që të realizojë përballë Islandës, në një ndeshje ...

Paraqitja spektakolare e Elseid Hysajt ndaj Islandës, UEFA i bën “surprizën” e pakëndshme menjëherë pas ndeshjes ...

SOT - 11.09.2019

Pas paraqitjes spektakolare në ndeshjen Shqipëri-Islandë, UEFA menjëherë ka reaguar ndaj futbollistit Elseid Hysaj.Ky i fundit pasi foli për mediet, u lajmërua se u kërkua nga antidopingu, për të ...

Hysaj pas ndeshjes: Akoma nuk po e besoj që kam shënuar, bëmë ndeshje krejt tjetër

Botasot - 11.09.2019

Kapiteni Elseid Hysaj shënoi golin e tij të parë me Kombëtaren, falë një aksioni mjaft të bukur, ndërsa në përfundim të ndeshjes nuk i fshehu emocionet si për topin e çuar në rrjetë, ashtu edhe për ...

UEFA “nuk i beson” paraqitjes së Hysajt, ja “surpriza” që i bën!

Gazeta Tema - 11.09.2019

Menjëherë pas ndeshjes, Elseid Hysaj, pasi ka folur për mediat, në këtë rast për “Supersport”, teksa e prisnin te RTSH, u lajmërua se u kërkua nga antidopingu, për të bërë provën e urinës.

Hysaj: Jam i lumtur për golin, por edhe mbi të gjitha për fitoren

Ina - 11.09.2019

Elseid Hysaj ka gjetur golin e parë me fanellën e Kombëtares Shqiptare, në fitoren 4:2 ndaj Islandës, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020, transmeton Shenja.

Goli i parë për Kombëtaren, Hysaj: Ende nuk po besoj se kam shënuar

Telegrafi - 11.09.2019

Elseid Hysaj shënoi golin e tij të parë me Kombëtaren e Shqipërisë, falë një aksioni mjaft të bukur, ndërsa në përfundim të ndeshjes nuk i fshehu emocionet si për topin e çuar në rrjetë, ashtu edhe ...

Hysaj: Akoma nuk më besohet që kam shënuar gol

Albeu.com - 10.09.2019

Kapiteni i Kombëtares në ndeshjen e sotme, shënoi edhe një gol, ndërsa në intervistën për “Supersport” tregoi se nuk po i besohej që kishte shënuar . Çfarë ndryshoi sot? Loja që bëmë ishte krejt ...

Hysaj: Akoma nuk po e besoj që kam shënuar, bëmë ndeshje krejt tjetër

SuperSport - 10.09.2019

Elseid Hysaj shënoi golin e tij të parë me Kombëtaren, falë një aksioni mjaft të bukur, ndërsa në përfundim të ndeshjes nuk i fshehu emocionet si për topin e çuar në rrjetë, ashtu edhe për fitoren e ...

Hysaj: Nuk e besoja që shënova

Zeri - 10.09.2019

Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar një fitore të rëndësishme në shtëpi ndaj Islandës me rezultatin 4:2, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian.

Shqipëria e papërmbajtshme, spektakël në Elbasan, Hysaj çon peshë stadiumin

SOT - 10.09.2019

Kapiteni Hysaj ka kaluar në avantazh përsëri Shqipërinë pas një aksioni fantastik të Rei Manaj pas barazimit dy minuta pas fillimit të pjesës së dyrë nga kundërshtarët.

Spektakël në Elbasan, Hysaj shënon golin e dytë ndaj Islandës

Mapo - 10.09.2019

Pas barazimit të islandezëve, Shqipëria është hedhur menjëherë në sulm duke shënuar golin e dytë me Elseid Hysaj. Kuqezinjtë kryesojnë 2:1 në “Elbasan Arena”, duke dhuruar spektakël në fushën e ...

Elseid Hysaj, lojtari shqiptar më i paguar në Itali. Kumbulla më pak i paguari

Gazeta Tema - 10.09.2019

La Gazetta Dello Sport ka publikuar edhe këtë vit pagesat që marrin klubet e kategorisë kryesore, Seria A,, dhe nga gjithë shqiptarët që luajnë mes tyre, Elseid Hysaj vazhdon të jetë më i paguari, me ...

Lojtari shqiptar më i paguar në Itali

Top Channel - 10.09.2019

La Gazetta Dello Sport ka publikuar edhe këtë vit pagesat që marrin klubet e kategorisë kryesore, Seria A,, dhe nga gjithë shqiptarët që luajnë mes tyre, Elseid Hysaj vazhdon të jetë më i paguari, me ...

Elseid Hysaj më i paguar nga kuqezinjtë në Seria A

Alsat - 10.09.2019

Elseid Hysaj vazhdon të jetë futbollisti më paguar shqiptar në Serinë A. E përditshmja italiane “La Gazzetta Dello Sport” ka publikuar të gjitha rrogat neto që përfitojnë futbollistët në klubet e ...

Hysaj i përzgjedhuri rastësor i UEFA-s për testet antidoping

Durres Lajm - 11.09.2019

Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare. Mbrojtësi kuqezi, në takimin e tij të 50-të me fanellën e përfaqësueses ia doli që të realizojë përballë Islandës, në një ndeshje ...

Hysaj: Akoma nuk po e besoj që kam shënuar

Gazeta Express - 10.09.2019

Elseid Hysaj shënoi golin e tij të parë me Kombëtaren, falë një aksioni mjaft të bukur, ndërsa në përfundim të ndeshjes nuk i fshehu emocionet si për topin e çuar në rrjetë, ashtu edhe për fitoren e ...

Lojtari shqiptar më i paguar në Itali

Flaka - 10.09.2019

La Gazetta Dello Sport ka publikuar edhe këtë vit pagesat që marrin klubet e kategorisë kryesore, Seria A,, dhe nga gjithë shqiptarët që luajnë mes tyre, Elseid Hysaj vazhdon të jetë më i paguari, me ...