TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në këngën më të re, Shaolinët i këndojnë 'Kësulëkuqes'

Gazeta Express - 12.01.2019

'Shaolin Gang' kanë publikuar këngën e tyre më të ...

Shaolinat vijnë me “Kësulkuqe”

Lajm - 12.01.2019

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar këngën e tyre më të re të titulluar “Kësulkuqja”, së cilës i kanë realizuar edhe videoklip. Për muzikën e këngës është përkujdesur, Florent Boshnjaku, ndërsa ...

“Kësulëkuqja”, kënga më e re nga Shaolin Gang

Lajmi.net - 11.01.2019

Blunt dhe Real 1 kanë publikuar këngën e parë për këtë vit. Blunt dhe Real apo siç njihen në publik Shaolin Gang, kanë publikuar këngën e re me titull “Kesulkuqja”, shkruan lajmi.net.

DJ Blunt dhe Real 1 i këndojnë Kësulëkuqes

Telegrafi - 11.01.2019

Para tre javëve sollën këngën e re dhe duket se nuk e kanë ndërmend të ndalen. DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin më ti muzikor para fansave dhe opinionit të gjerë.

DJ Blunt dhe Real 1 i këndojnë Kësulëkuqes

Almakos - 11.01.2019

Para tre javëve sollën këngën e re dhe duket se nuk e kanë ndërmend të ndalen. DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin më ti muzikor para fansave dhe opinionit të gjerë.