TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një vit pas largimit nga Shqipëria, biznesmenit libanez i zaptojnë pronën te Gjiri i Lalzit

SOT - 14.11.2017

Një vit pasi biznesmeni libanezo-amerikan Fadi Mitri u dhunua barbarisht në Shqipëri dhe u detyrua të braktisë një investim rreth 180 milionë euro që pritej të ndërtohej në pronën e blerë prej tij në ...

Iku me barrela nga Shqipëria, persona të panjohur kërcënojnë rojen në pronën e Fad Mitrit te Gjiri i Lalzit

Gazeta Tema - 14.11.2017

Prona e biznesmenit libanez Fad Mitri në Gjirin e Lalzit po tentohet të grabitet apo të përvetësohet. Burime të Lapsi.al thonë se një grup personash të paidentifikuar ende janë futur në pronën e tij ...

Sulmohet prona e Fadi Mitrit, biznesmenit të larguar nga Shqipëria pasi u dhunua fizikisht

LajmiFundit - 14.11.2017

Prona e biznesmenit Fadi Mitrit në gjirin e Lalzit është ‘sulmuar’ nga rreth 40 persona dhe një topograf. Biznesmeni libanez është larguar para një viti me barelë pasi u dhunua ...

Një vit pas largimit nga Shqipëria, biznesmenit libanez i uzurpojnë pronën tek Gjiri i Lalzit (FOTO)

BalkanWeb - 14.11.2017

DURRES- Një vit pasi biznesmeni libanezo-amerikan Faadi Mitri u dhunua barbarisht në Shqipëri dhe u detyrua të braktisë një investim rreth 180 milionë euro që pritej të ndërtohej në pronën e blerë ...

Një vit pas largimit nga Shqipëria, biznesmenit libanez i uzurpojnë pronën tek Gjiri i Lalzit

Mapo - 14.11.2017

Një vit pasi biznesmeni libanezo-amerikan Faadi Mitri u dhunua barbarisht në Shqipëri dhe u detyrua të braktisë një investim rreth 180 milionë euro që pritej të ndërtohej në pronën e blerë prej tij ...