TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ronaldo dhe De Ligt të gatshëm për Milanin?

Telegrafi - 08.11.2019

Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ...

Stërviten veçmas grupit, dy lojtarë të Juves në dyshim për Milanin

SuperSport - 08.11.2019

Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit italian, atë ndaj Milanit të dielën në mbrëmje.

De Ligt shtrëngon dhëmbët, pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit

Botasot - 08.11.2019

Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës. Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup ...

Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin

Gazeta Express - 08.11.2019

A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ...

A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen me Milanin?

Flaka - 08.11.2019

Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ardhshme të kampionatit italian, atë ndaj Milanit të dielën në mbrëmje.

Ronaldo dhe De Ligt të gatshëm për Milanin?

Alb Portali - 08.11.2019

Te Juventusi janë të i sigurt që Cristiano Ronaldo dhe Matthijs de Ligt do të jenë të gatshëm për të luajtur me Milanin të dielën. Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ...

Ronaldo dhe De Ligt në dyshim për Milanin

Tetova Sot - 08.11.2019

A do t’ia dalin Ronaldo dhe De Ligt të rikuperohen për ndeshjen Milanin? Pasi siguroi kualifikimin në fazën e 1/8-ave të Champiosn leagues, Juventusi ka nisur punën për të përgatitur ndeshjen e ...

Lajm i mirë për Juven, CR7 dhe De Ligt të gatshëm për Milanin

Lajmi.net - 09.11.2019

Ronaldo u zëvendësua në 10 minutat e fundit në fitoren 2-1 të Juves ndaj Lokomotiva Moskës, ku trajner Maurizio Sarri, tha se ishte për ta parandaluar ndonjë dëmtim.