TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndryshimi i rregullores së Kuvendit, Fino kërkon disiplinë dhe të mos mblidhet Parlamenti nëse nuk janë 71 deputetë të ...

SOT - 12.07.2019

Komisioni i Ligjeve u mblodh ditën e djeshme për të diskutuar sa i takon ndryshimit të rregullores së Kuvendi, që kanë të bëjnë me përcaktimin e kohës së diskutimit.

Ndryshimi, tani deputeti mund të arrestohet direkt pa kaluar nga Kuvendi

Albeu.com - 11.07.2019

Partia Socialiste u tërhoq nga propozimi për të ndryshuar rregulloren e Kuvendit që bënte të detyrueshme nga ana e Prokurorisë paraqitjen e provave për autorizimin për arrestimin e deputetëve.

“Duam kohë”/ Komisioni i ligjeve shoqërohet me debate: S’mund të bëjmë marrëveshje që të nisim Kuvendin me 15 deputetë ...

SOT - 11.07.2019

Komisioni i ligjeve ka diskutuar ditën e sotme mbi rregulloren e Kuvendit. Ka dy vjet që kjo rregullore është hedhur për diskutim, por si duket edhe vet ata që e kanë bërë nukjanë të bindur sesi ...

Deputeti shqiptar nxirret jashtë lokalit: Je plehrë e Gramoz Ruçit

Gazeta Express - 11.07.2019

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, pjesë e opozitës parlamentare, është nxjerrë nga lokali. Disa qytetarë të revoltuar e kanë quajtur “plehrë e Gramoz Ruçit”, ndërsa deputeti ka dalë nga ...

“Dil jashtë plehrë”/ Pas videos ku e përzënë nga lokali, reagon Alimadhi dhe flet me emra: E qëllimshme, e ...

SOT - 11.07.2019

Pas publikimit të videos, ku Adriatik Alimadhi u nxor jashtë nga një lokal pasi u quajt vegël e Gramoz Ruçit ka reaguar ai vetë. Reagimi i plotë: Na qenka kenaqur cim peka dhe portali i tij me ...

Video/”Plehër, merresh me Ruçin”! Deputeti nxirret nga lokali

BalkanWeb - 11.07.2019

Deputeti i ri i opozitës në Kuvend, i cili drejton dhe partinë Balli Kombëtar, Adriatik Alimadhi, është përballur me një situatë të sikletshme në një lokal, pasi e kanë sharë, duke e detyruar të dalë ...

Video/ Plas në lokal, 2 burra përzënë deputetin: Je plehrë e Ruçit

Mapo - 11.07.2019

Një incident është shënuar në Vlorë mes deputetit Adriatik Alimadhi dhe dy qytetarëve. Siç shihet në pamje ata kanë qenë duke drekuar në një lokal, në tavolina të ndryshme.

“Dil jashtë plehrë e...”, qytetarët përzënë nga lokali deputetin e ri, reagimi i tij i surprizoi të gjithë(VIDEO)

SOT - 11.07.2019

Deputeti i opozitës së re Adriatik Alimadhi, njëherësh kreu i Ballit Kombëtar, është përballur së fundmi me revoltën e qytetarëve. Një video e cila ka qarkulluar në mediat sociale, shihet teksa ...

"Plehrë e Gramoz Ruçit", deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke pranuar mandatet. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Adriatik Alimadhi, ...

VIDEO/ Deputeti Alimadhi nxirret nga lokali: Ti nuk je ballist, por plehër e Gramoz Ruçit

Gazeta Tema - 11.07.2019

Disa persona të revoltuar kanë nxjerrë nga lokali kreun e Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhin, i cili është edhe një nga deputetët e rinj në Kuvendin e Shqipërisë,.

“Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë

LajmiFundit - 11.07.2019

Deputeti i ri i opozitës në Kuvend, i cili drejton dhe partinë Balli Kombëtar, Adriatik Alimadhi, është përballur me një situatë të sikletshme në një lokal, pasi e kanë sharë, duke e detyruar të dalë ...