TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përgjigja interesante e Willian kur pyetet nëse do të largohet nga Chelsea

Lajmi.net - 12.01.2019

Willian ka hedhur poshtë të gjitha pretendimet se mund të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar të janarit. Ylli brazilian shënoi një gol të bukur për t’i sjellë fitoren me rezultat 2:1 Chelsea në ...

Perla e Willian i siguron fitoren Chelsea-t

SuperSport - 12.01.2019

Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar.

Chelsea i rikthehet fitores në Premier League, mposht minimalisht Newcastlen (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Chelsea është rikthyer te fitorja në Premier League pasi mposhti 2-1 Newcastle Unitedin në "Stamford Bridge". Të kaltrit e nisen furishëm takimin dhe nuk humben kohë duke kaluar në epërsi pas nëntë ...

Chelsea 2-1 Newcastle, notat e lojtarëve

Telegrafi - 12.01.2019

Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj ...

Chelsea fiton dhe forcon pozitën e katërt

Lajmi.net - 12.01.2019

Chelsea ka shënuar fitoren e parë në vitin 2019, duke e mundur Newcastle United në ‘Stamford Bridge’ me rezultat 2:1. ‘Blutë e Londrës’ vuajtën jo pak për të marrë pikë të plota nga përballja me ...

Chelsea fiton ngushtë ndaj Newcastle, gati për derbin ndaj Arsenalit

Telegrafi - 12.01.2019

Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me Chelsean për një ...

Mbyllet gjithçka në ‘Stamford Bridge’, mësoni rezultatin përfundimtar të takimit Chelsea-Newcastle

Botasot - 12.01.2019

Chelsea ka mposhtur Newcastlen me rezultat 2-1 në kuadër të xhiros së 22-të të Premier Ligës. Një fitore minimale dhe e mundimshme por tejet e rëndësishme në rrugëtimin e skuadrës për arritjen e ...

Chelsea mposht Newcastle Unitedin

Koha.net - 12.01.2019

Chelea ka arkëtuar pikët e plota në sfidën e sotme ndaj Newcastle Unitedit në Stamford Bridge. 2 me 1 ishte rezultati përfundimtar i takimit të sotëm, transmeton Koha.net.

Chelsea e mposht Newcastle Unitedin dhe rikthehet te firoja në Premierligë

Gazeta Express - 12.01.2019

Chelsea është rikthyer te fitorja në Premierligë pasi i mposhti 2-1 Newcastle Unitedin të shtunën në Londër, duke iu afruar liderit Liverpool në vetëm 10 pikë si dhe duke e forcuar vendin e katërt ...

Chelsea kalon përsëri në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Chelsea ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Newcastle në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Willian në minutën e 57'. Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'.

Newcastle barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Newcastle United ka barazuar rezultatin dnaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është futbollisti Clark në minutën e 40'. Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 44'.

Chelsea kalon në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll , Pedro Rodriguez në minutën e 9'. Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 14'.

Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle United

Lajmi.net - 12.01.2019

Chelsea do të kërkojë fitoren e parë në vitin 2019, ku në ‘Stamford Bridge’ pret Newcastle Unitedin. ‘Blutë e Londrës’, me fillim nga ora 18:30, janë nikoqir të Newcastle United, në ndeshjen e javës ...

Chelsea – Newcastle, formacionet zyrtare

Telegrafi - 12.01.2019

Chelsea dhe Newcastle United kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier. Blutë e Londrës janë nikoqir të Laraskave në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të ...

Perla e Willian i siguron fitoren Chelsea-t

Top Channel - 12.01.2019

Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar.

Chelsea 2-1 Newcastle, notat e lojtarëve

Almakos - 12.01.2019

Chelsea ka arritur të fitojë me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të të Ligës Premier. Skuadra e Maurizio Sarrit ka marrë një fitore të vlefshme ndaj ...

Chelsea 2:1 Newcastle Utd, notat e lojtarëve

Lajmi.net - 12.01.2019

Chelsea është rikthyer te fitorja në Premierligë pasi i mposhti 2-1 Newcastle Unitedin të shtunën në Londër, duke iu afruar liderit Liverpool në vetëm 10 pikë si dhe duke e forcuar vendin e katërt ...

Perla e Willian i siguron fitoren Chelseat

Tetova Sot - 12.01.2019

Chelsea nuk lejon dy gabimeve radhazi në Premier League. Blutë e Londrës fituan 2-1 ndaj Newcastle në “Stamford Bridge”, duke harruar atë barazim pa gola me Southamptonin javë e kaluar.