TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këto shenja horoskopi fajësojnë gjithnjë veten

Gazeta Express - 08.11.2018

A e dini se çdo shenjë Horoskopi ka karakteristikat e saj të cilat e bëjnë të veçantë dhe të ndryshëm nga të ...

Horoskopi i PAOLO FOX, E PREMTE 9 nëntor 2018

Bota.al - 08.11.2018

Peshorja 5 yje: I vetmi shqetësim i kësaj periudhe është se do të donit t’ju njiheshin merita, që megjithatë janë të fshehura. Në fakt, shpesh, nëse punoni në një grup, ju tentoni të vini re gabimet ...

Baballarët më të mirë janë të këtyre shenjave të horoskopit

Botasot - 08.11.2018

Sipas ekspertëve, shenjat e horoskopit specifikojnë se cilët janë baballarët më të mirë. Sipas medias ato janë: demi, gaforrja, akrepi dhe peshqit. 1. Demi Baballarët dema janë të qetë.

Baballarët më të mirë janë të këtyre shenjave të horoskopit

Gazeta Express - 08.11.2018

Sipas ekspertëve, shenjat e horoskopit specifikojnë se cilët janë baballarët më të ...

Ç’thotë horoskopi për inteligjencën tënde?

Gazeta Express - 08.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi ...

Njihuni me 5 prindërit më të mirë sipas Horoskopit

Java News - 08.11.2018

Nëse i përkisni një prej këtyre 5 shenjave të horoskopit, atëherë do të jeni një prind i suksesshëm. Kështu të paktën thotë astrologjia, ku ka renditur pesë shenja zodiaku që do të jenë super prindër.

Ja cila shenjë e horoskopit janë matetialistë dhe xhelozë të sëmurë

Mapo - 08.11.2018

Ja pse nuk duhet t’i dilni para një personi të Demit! Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.

Një ditë e jashtëzakonshme e enjtja për këto 3 shenja të Horoskopit

Botasot - 08.11.2018

Dita e sotme do të jetë mjaft pozitive për tre shenjat e mëposhtme të Horoskopit. Ja çfarë kanë parashikuar astrologët për ta: Gaforrja Kjo ditë do të jetë mjaft interesante dhe e pasur me mundësi të ...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 8 nëntor 2018

Bota.al - 08.11.2018

Cilat janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme? LUANI Do bëni çdo gjë që ta rinovoni jetën tuaj sot dhe motivimi nuk do ju mungojë asgjë moment. Plutoni dhe Neptuni do ndikojnë paksa në jetën tuaj ...

Baballarët më të mirë janë të këtyre shenjave të horoskopit

Tetova Sot - 08.11.2018

Sipas ekspertëve, shenjat e horoskopit specifikojnë se cilët janë baballarët më të mirë. Sipas ato janë: demi, gaforrja, akrepi dhe peshqit. 1. Demi Baballarët dema janë të qetë.

Horoskopi/ Një ditë e jashtëzakonshme e enjtja për këto 3 shenja

SOT - 08.11.2018

Dita e sotme do të jetë mjaft pozitive për tre shenjat e mëposhtme të Horoskopit. Ja çfarë kanë parashikuar astrologët për ta: Gaforrja Kjo ditë do të jetë mjaft interesante dhe e pasur me mundësi të ...

Ç’thotë horoskopi për inteligjencën tënde?

Telegrafi - 07.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi tënden. Zodiaku mund të të flasë për romancën, të ardhmen, shëndetin por pse jo, edhe rreth ...

Horoskopi i PAOLO FOX, e enjte 8 nëntor 2018

Bota.al - 07.11.2018

Peshorja 5 yje: Ka mundësi të mira, por ajo që ju shqetëson është fakti që gjithnjë duhet të bëni gjithçka vetë. Ju ndjeheni në një gjendje tensioni, por është e rëndësishme të jeni në qendër të ...

Qëndrojini larg! 3 shenjat e horoskopit që e kanë pijen me sherr

SOT - 07.11.2018

Shenjat e horoskopit mesa duket ndikojnë edhe në mënyrën si reagojnë njerëzit kur janë të dehur. Janë pikërisht 3 shenja të cilave duhet t’u qëndroni larg kur janë të dehur, sepse përbëjnë rrezik.

HËNA E RE! Këto 4 shenja HOROSKOPI do të përballen me ndryshime drastike, ja për kë bëhet fjalë!

Bota.al - 07.11.2018

Duke filluar nga dita e mërkurë, Hëna e re do të rivendoset pas shumë kohësh në shenjën e Akrepit duke sjellë një valë të re energjish kozmike që do të ndryshojnë jetën e tij, por edhe tre shenjave ...

3 shenjat e horoskopit që e kanë pijen me sherr. Qëndrojini larg!

Gazeta Express - 07.11.2018

Shenjat e horoskopit mesa duket ndikojnë edhe në mënyrën si reagojnë njerëzit kur janë të ...

Njihuni me shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të dashuroheni kurrë

Java News - 07.11.2018

Nqs i besoni shumë astrologjisë, horoskopit dhe mendoni se jeta juaj mund të jetë më e lehtë nqs ndiqni rregullat që ju thonë atëhere bëni mirë të lexoni më poshtë kush janë shenjat me të cila nuk ...

Shenjat e horoskopit që fajësojnë gjithmonë veten

Mapo - 07.11.2018

Shpesh ndodh që ne të fajësojmë vetën pa ndonjë arsye, kjo ndoshta për faktin se nuk duam që të hedhim fajin diku tjetër. Më poshtë do të lexoni se cilët nga këto shenja fajësojnë veten për atë çfarë ...

Horoskopi, ja kush janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 7 nëntor 2018

Java News - 07.11.2018

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: GAFORRJA Do jeni shumë optimistë dhe pozitivë gjatë kësaj dite kështu që në tërësi gjërat do ju ecin më së miri.

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 7 nëntor 2018?

Bota.al - 07.11.2018

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme. DASHI Sot do jeni shumë më të disponueshëm për çdo gjë çka do bëjë që gjërat t’iu ecin më së miri. Do jeni edhe më të duruar.

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 8 nëntor 2018

Java News - 08.11.2018

Gaforrja Kjo ditë do të jetë mjaft interesante dhe e pasur me mundësi të shumta profesionale interesante, për karrierën tuaj aktuale. Mos lejoni që të ndikoheni nga kritikat e të tjerëve lidhur me ...

Ç’thotë horoskopi për inteligjencën tënde?

Botasot - 07.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi tënden. Zodiaku mund të të flasë për romancën, të ardhmen, shëndetin por pse jo, edhe rreth ...

Këto shenja horoskopi nuk shkojnë fare me njëra-tjetrën

SOT - 08.11.2018

Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re, kini parasysh që yjet mund të kenë planifikuar një fund të shëmtuar për ju dhe “fiksimin” tuaj të radhës.

Këto shenja horoskopi fajësojnë gjithnjë veten

Durres Lajm - 08.11.2018

A e dini se çdo shenjë Horoskopi ka karakteristikat e saj të cilat e bëjnë të veçantë dhe të ndryshëm nga të tjetër. Astrologët theksojnë se shenjat më të ndjeshme të Horoskopit janë Gaforrja, ...

Ç’thotë horoskopi për inteligjencën tënde?

Tetova Sot - 07.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi tënden. Zodiaku mund të të flasë për romancën, të ardhmen, shëndetin por pse jo, edhe rreth ...

Këto shenja horoskopi fajësojnë gjithnjë veten

Botasot - 08.11.2018

A e dini se çdo shenjë Horoskopi ka karakteristikat e saj të cilat e bëjnë të veçantë dhe të ndryshëm nga të tjetër. Astrologët theksojnë se shenjat më të ndjeshme të Horoskopit janë Gaforrja, ...

Romanca, e ardhmja, shëndeti po për inteligjencën çfarë thotë horoskopi

SOT - 07.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi tënden. Zodiaku mund të të flasë për romancën, të ardhmen, shëndetin por pse jo, edhe rreth ...

Ç’thotë horoskopi për inteligjencën tënde?

Java News - 08.11.2018

Qofsh Dash autoritar ose Gaforre emocionale, horoskopi ka një shpjegim për çdo virtyt apo cilësi tënden. Zodiaku mund të të flasë për romancën, të ardhmen, shëndetin por pse jo, edhe rreth ...