TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I solli në shtëpi nuse japoneze, ky është reagimi i nënës së djalit shqiptar

Gazeta Express - 16.05.2019

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soriee” ishin të ftuar shumë të huaj të cilët kishin braktisur vendin e tyre të origjinës për të jetuar në Shqipëri. Shumë prej tyre kishin ardhur në vendin tonë për ...

“U shtanga!” Nëna shqiptare rrëfen reagimin e saj kur djali i sjell nusen japoneze

Gazeta Express - 15.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Top Channel - 15.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Ina - 16.05.2019

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia!

Botasot - 16.05.2019

Mbrëmë në ekranin e Top Channel patëm mundësinë të njihemi me historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia: U shtanga…

LajmiFundit - 16.05.2019

Mbrëmjen e të mërkures në ekranin e Top Channel u shfaqën historitë e disa prej të huajve që kanë vendosur të ndërtojnë fatin e tyre në Shqipëri dhe të lënë vendet e tyre.

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia dhe jetesën në Shqipëri

Telegrafi - 16.05.2019

Historitë e shqiptarëve që jetojnë në perëndim dhe janë martuar me vajza të huaja por vajza të martuara me shqiptarë dhe jetojnë në Shqipëri, janë raste jo shumë të shpeshta.

“U shtanga!” Nëna shqiptare rrëfen reagimin e saj kur djali i sjell nusen japoneze

Durres Lajm - 16.05.2019

Shpeshherë kemi parë vajza dhe djem nga Evropa që zgjedhin të vijnë në Shqipëri, madje edhe nga Kina, por shumë nga rrallë nga Japonia. Të mërkurën u njohëm më historinë e Yoshiko Shehu, vajza nga ...