TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rita Ora e mahnitur me këngën e Taynas dhe Dafina Zeqirit

Koha.net - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin “Bye Bye” të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri.

"Vajzat kosovare janë të papara", Rita Ora mbështet publikisht Dafina Zeqirin dhe Tayna-n, zbuloni arsyen pse

SOT - 13.08.2019

Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna, artistja e njohur me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat në llogarinë e saj në rrjetet sociale.

Tayna i gëzohet suksesit 1 vjeçar: Ishte ëndrra më e bukur

Lajmi.net - 13.08.2019

Reperja Tayna karrierën muzikore e nisi me një sukses të jashtëzakonshëm, shkruan lajmi.net. E më pas nuk u ndal asnjëherë së punuari projekte të reja muzikore me të cilat edhe arriti t’i mbajë pranë ...

Reagimi i Dafina Zeqirit pas fjalëve që Rita Ora tha për të dhe Taynën

Lajmi.net - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka shkruar edhe disa fjalë.

Rita Ora krenare me suksesin e këngëtareve kosovare, ka disa fjalë për Taynën e Dafinën

Lajmi.net - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit jë fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Këngëtarja përmes këtij postimi, ka thënë se ndihet krenare me vendin nga ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe ...

Për një vit 11 këngë dhe një milion ndjekës në Instagram, Tayna: Ky vit ka qenë ëndrra më e bukur

Telegrafi - 13.08.2019

Reperja Tayna së fundmi ka shënuar një tjetër sukses. Ajo arriti shifrën e një milion ndjekësve në Instagram, falë sukseseve të shumta që arriti në vitin e parë të karrierës së saj.

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës

Gazeta Express - 13.08.2019

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram.

Rita Ora uron për këngën e tyre të re Dafinën dhe Taynën: Jam e lumtur për vendin prej nga vi

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri ...

"Vajzat kosovare janë të papara", Rita Ora mbështet publikisht Taynan dhe Dafinën

Durres Lajm - 13.08.2019

Duket se bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit. Vetë këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ...

Rita Ora ka disa fjalë për këngën e re të Dafinës e Taynës

Zeri - 13.08.2019

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të ...

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë

Lajmi.net - 13.08.2019

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar ...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues për publikun në mes të skenës

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime ...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

Zeri - 13.08.2019

Tayna çdo ditë po numëron suksese të reja. Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur.

Dafina dhe Tayna shkunden e tunden para publikut, performojnë për herë të parë bashkë

Gazeta Express - 13.08.2019

Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë në një nga klubet e Kosovës. Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën ...

‘Twerk i çmendur’ ai i Taynës dhe Dafina Zeqirit në publik, komentuesit : Degjenerim….

Tetova Sot - 13.08.2019

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku . Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna.

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

Antpress - 13.08.2019

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline.

“Bye Bye”, Tayna dhe Dafina u shpallin “luftë” reperave

Alsat - 12.08.2019

“Bye bye nëse më ke inat Unë nuk kam faj S’mundesh me u mat” Seksi, provokuese, moskokëqarëse, Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me hitin e ri veror i cili duket se do të ketë sukses.

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

Lajmi.net - 12.08.2019

Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan videoprojektin ‘Bye Bye’ që me të publikuar arriti të marr pëlqimin nga publiku për këtë këngë shumë ritmike, shkruan lajmi.net.

Skenat më të nxehta nga videoklipi ‘flakë’ i Taynës dhe Dafina Zeqirit

Gazeta Express - 12.08.2019

Dy këngëtaret më të përfolura në skenën e estradës shqiptare, Tayna dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre “Bye Bye”. Kjo këngë brenda një dite ka tejkaluar një milion ...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

Telegrafi - 12.08.2019

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena ...

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

BalkanWeb - 13.08.2019

Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë Tayna

Zhurnal - 14.08.2019

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

"Vajzat kosovare janë të papara", Rita Ora mbështet publikisht Taynën dhe Dafinën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit, “Bye bye”, është kthyer në hitin e momentit dhe po dëgjohet jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë kufijve të saj.

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë

Botasot - 13.08.2019

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot ...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

Botasot - 13.08.2019

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për ...

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

Zhurnal - 13.08.2019

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline.

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur (FOTO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për ...