TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Qato informon biznesmenët me vendimet e qeverisë/ Ja cili është objektivi i tyre

LajmiFundit - 13.01.2018

Paraditen e sotme, Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato, e shoqëruar nga zëvëndës ministrja e Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale, Bardhylka Kospiri, vizituan në Kallmet të ...

Ministrja Qato në biznesin social në Lezhë: Synojmë punësimin e grave në nevojë

BalkanWeb - 13.01.2018

LEZHE- Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato, e shoqëruar nga zëvëndës ministrja e Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale, Bardhylka Kospiri, vizituan në Kallmet të Lezhës, një ...

FOTOT: Vëmendje për gratë, ministrja Qato viziton biznesin social: Skemë punësimi për grupet e pafavorizuara

Gazeta Tema - 13.01.2018

Paraditen e sotme, Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato, e shoqëruar nga zëvëndës ministrja e Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale, Bardhylka Kospiri, vizituan në Kallmet të ...

Ministrja Qato me biznesin social: Skemë punësimi për grupet e pafavorizuara!

Java News - 13.01.2018

Paraditen e sotme, Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Sonila Qato, e shoqëruar nga zëvëndës ministrja e Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale, Bardhylka Kospiri, vizituan në Kallmet të ...