TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sabit Geci: Gënjeshtra janë fjalët se e kemi dashur Ibrahim Rugovën (Video)

Telegrafi - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim Rugovën. Sabit Geci, në “Debat Plus” me Ermal Panduri në RTV Dukagjini, ka ...

Sabit Geci prezanton një fotografi të vitit 1988 me Adem Jasharin në lokalin e Gani Thaçit (Video)

Almakos - 12.02.2019

Ish-luftëtari i UÇK-së, Sabit Geci ka prezantuar një fotografi të rrallë të vitit 1988, ku prezent ishte edhe Adem Jashari. Geci, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se me ...

Sabit Geci: Gënjeshtra janë fjalët se e kemi dashur Ibrahim Rugovën

Gazeta Express - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim ...

Sabit Geci: Të gjithë bashkëluftëtarët po i frikësohen Speciales (Video)

Almakos - 12.02.2019

I ftuar në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, Sabit Geci, ish- komandant i Zonës Operative të Drenicës ka rrëfyer versionin e tij për luftën dhe kontributin në UÇK si dhe ...

Sabit Geci: Gënjeshtra janë fjalët se e kemi dashur Ibrahim Rugovën (Video)

Almakos - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim Rugovën. Sabit Geci, në “Debat Plus” me Ermal Panduri në RTV Dukagjini, ka ...

Sabit Geci prezanton një fotografi të vitit 1988 me Adem Jasharin në lokalin e Gani Thaçit (Video)

Telegrafi - 12.02.2019

Ish-luftëtari i UÇK-së, Sabit Geci ka prezantuar një fotografi të rrallë të vitit 1988, ku prezent ishte edhe Adem Jashari. Geci, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se me ...

Sabit Geci: Të gjithë bashkëluftëtarët po i frikësohen Speciales (Video)

Telegrafi - 12.02.2019

I ftuar në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, Sabit Geci, ish- komandant i Zonës Operative të Drenicës ka rrëfyer versionin e tij për luftën dhe kontributin në UÇK si dhe ...

"Foton e Ibrahim Rugovës e mbanim në mur”, kjo është kundërpërgjigja e Sabit Gecit për Sylejman Selimin

Botasot - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim Rugovën. Sabit Geci, në “Debat Plus” me Ermal Panduri në RTV Dukagjini, ka ...

Geci: Të gjithë bashkëluftëtarët po i frikësohen Speciales

Botasot - 12.02.2019

Sabit Geci, ish- komandant i Zonës Operative të Drenicës ka rrëfyer versionin e tij për luftën dhe kontributin në UÇK si dhe lidhjet e tij me Adem Jasharin.

Sabit Geci tregon nëse UÇK-ja e ka dashur Ibrahim Rugovën

Lajmi.net - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim Rugovën. Sabit Geci, ka thënë se të gjitha gënjeshtra janë ato që thonë se e ...

Sabit Geci tregon nëse UÇK-ja e ka dashur Ibrahim Rugovën

Zeri - 12.02.2019

Ish- komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sabit Geci, ka thënë se krahu i luftës në Drenicë nuk e ka dashur Ibrahim Rugovën. Sabit Geci, ka thënë se të gjitha gënjeshtra janë ato që thonë se e ...