TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Pete Hegseth, një analist dhe një nga aksionarët e FoxNews, ka thënë se ai nuk i ka larë duart për 10 vjet, sepse “mikrobet nuk janë një gjë e vërtetë”.

‘Nuk i kam larë duart prej 10 vitesh’: Gazetari i njohur vlerësohet për deklaratën

Mapo - 11.02.2019

Një nga gazetarët më të njohur në Amerikë është rrëfyer live, duke thënë se nuk i ka larë duart për dhjetë vite. Prezantuesi i Fox News, Pete Hegseth, tha se ai nuk beson se mikrobet janë diçka reale.

Analisti i njohur flet hapur në TV: Nuk kam larë duart prej 10 vitesh, mikrobet nuk janë të vërteta

Gazeta Tema - 11.02.2019

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”.

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

Almakos - 11.02.2019

Pete Hegseth, një analist dhe një nga aksionarët e FoxNews, ka thënë se ai nuk i ka larë duart për 10 vjet, sepse “mikrobet nuk janë një gjë e vërtetë”.

Analisti sfidon mjekësinë: Mikrobet s’janë të vërteta, s’kam larë duart prej 10 vitesh, asgjë s’më ka gjetur

Java News - 11.02.2019

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”.

Analisti sfidon mjekësinë: Mikrobet s’janë të vërteta, s’kam larë duart prej 10 vitesh, asgjë s’më ka gjetur

Botasot - 11.02.2019

Një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, Pete Hegseth ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 vitesh duke thënë se “mikrobet nuk janë të vërteta”.

Habit analisti i njohur: Nuk i kam larë duart prej 10 vitesh

SOT - 12.02.2019

Deklarata më e fundit e analistit të njohur ka shokuar mbarë botën Pete Hegseth, një prej analistëve dhe aksionerëve të Fox News, ka pranuar në transmetim direkt se ai nuk i ka larë duart prej 10 ...