TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sturridge drejt Italisë, Atalanta i bën ofertë

Telegrafi - 13.08.2019

Atalanta janë ndër klubet që po i ofrojnë një kontratë sulmuesit anglez, Daniel Sturridge. Ai mbush 30 vjeç muajin tjetër dhe është i disponueshëm pasi i skadoi kontrata e tij me Liverpoolin.

Sturridge pa skuadër, 13 oferta në tavolinë

Lajmi.net - 13.08.2019

Sturridge nuk ka rinovuar kontratën me Liverpool, duke mbetur kështu si lojtar i lirë, me shumë mundësi për të zgjedhur lidhur me të ardhmen. ‘Telegraph’ raporton se janë plot 13 oferta në tavolinë ...

Sturridge pritet të transferohet te Fenerbahçe si zëvendësues i Muriqit

Telegrafi - 13.08.2019

Ish-ylli i Liverpoolit, Daniel Sturrige do të vendosë këtë javë nëse do të bashkohet me Fenerbahcen pas një numri të madh ofertash. Sulmuesi 29-vjeçar aktualisht është lojtar i lirë pas largimit nga ...

Ka 13 oferta në tavolinë, por Sturridge ende nuk vendos dot për të ardhmen

SuperSport - 13.08.2019

Mund të tingëllojë e çuditshme por Daniel Sturridge aktualisht lojtar pa kontratë pasi në 30 qershor i përfundoi marrëveshja me Liverpoolin ka në tryezë plot 13 oferta nga 13 klube të ndryshme për të ...

Rekordi i ish-lojtarit të Anglisë: 13 oferta nga merkato!

Gazeta Tema - 13.08.2019

“The Times” është i sigurt: Daniel Sturridge, sulmuesi i lirë që pas aventurës me Liverpool dhe mbylljes pa rinovim, ka pasur plot 13 oferta në merkato.

Sturridge pritet të transferohet te Fenerbahçe si zëvendësues i Muriqit

Zhurnal - 13.08.2019

Ish-ylli i Liverpoolit, Daniel Sturrige do të vendosë këtë javë nëse do të bashkohet me Fenerbahcen pas një numri të madh ofertash. Sulmuesi 29-vjeçar aktualisht është lojtar i lirë pas largimit nga ...