TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli i Barcelonës dënohet me dy vjet e tetë muaj burg

Lajmi.net - 11.09.2019

Anësori turk, aktualisht i huazuar te Istanbul Basaksehir, u përfshi në një zënkë me një këngëtar turk të quajtur Berkay Sahin më 10 tetor 2018. Sahin mbeti me hundë të thyer pas përplasjes dhe Arda ...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

Top Channel - 11.09.2019

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...

Anëtari i Barcelonës, Turan dënohet me dy vite burg për shkak të gjuajtjes me armë në publik

Telegrafi - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore.

Turan dënohet me burg

Zeri - 11.09.2019

Arda Turan është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të armëve dhe shkaktim të ...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

Gazeta Express - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal ...

Arda Turan dënohet me 2 vjet e tetë muaj burgim me kusht

Koha.net - 11.09.2019

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri ...

Arda Turan dënohet me burg prej 2 vitesh e 8 muaj!

InfoSport - 11.09.2019

Njëri ndër futbollistët më të mirë turk, Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj burg. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim te skuadra e Bashakshehir, është dënuar ...

Arda Turan, dënim me burg prej 2 vite e 8 muaj!

Alsat - 11.09.2019

Njëri ndër futbollistët më të mirë në Turqi, mesfushori Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj qëndrimi prapa grilave të burgut turk. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si ...

I theu hundën këngëtarit, jepet dënimi për Arda Turan

SuperSport - 11.09.2019

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit ...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

Zhurnal - 11.09.2019

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e ...