TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare"

Albeu.com - 08.11.2019

Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çdo aludimi të deritanishëm, është presidenti i FSHF-së, Armand Duka , që ...

Festë për arenën kombëtare/ Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë

Top Channel - 08.11.2019

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzuioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në ...

Skandali, ‘zhduken’ 8 mijë bileta për ndeshjen Shqipëri-Francë

Mapo - 07.11.2019

Ndeshja e futbollit mes Kombëtares Shqiptare dhe Francës ka dyndur sportdashësit drejt pikave të shitjes së biletave, por veç radhëve të gjata ka edhe zhgënjim, pasi dyshohet se FSHF ka nxjerrë në ...

Skandali, ‘zhduken’ 8 mijë bileta për ndeshjen Shqipëri-Francë. Dynden sportdashësit drejt pikave të shitjes, por veç ...

SOT - 07.11.2019

Ndeshja e futbollit mes Kombëtares Shqiptare dhe Francës ka dyndur sportdashësit drejt pikave të shitjes së biletave, por veç radhëve të gjata ka edhe zhgënjim, pasi dyshohet se FSHF ka nxjerrë në ...

Festë për arenën kombëtare, Duka: Do mbahet para ndeshjes Shqipëri-Francë

Gazeta Tema - 08.11.2019

“Lajmet që s’do luhet në kryeqytet janë lajme për klikime që bëjnë disa media pasi lajmi keq shet me shumë”, tha Duka. Pas ceremonisë protokollare të inagurimit të stadiumit nga presidenti i FSHF ...

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë

SOT - 08.11.2019

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën ...

“Këngëtarë, show me drita dhe koreografi me 400 fëmijë”/ Duka e konfirmon: Ndeshja me Francën luhet në “Arena ...

Java News - 08.11.2019

Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çdo aludimi të deritanishëm, është presidenti i FSHF-së, Armand Duka, që qartëson ...

Duka i vendos vulën çështjes “Arena Kombëtare”: Ja çka do të ndodhë

Zeri - 08.11.2019

Shqipëria do të ndeshet ndaj Francës dhe do të bëj inagurimin në “Arenën Kombëtare”. Gjithçka u qartësua më herët që delegatët e UEFA-s do të japin konfirmimin e fundit në përballjen mes Apolonisë ...