TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

United fillon negociatat me agjentin e lojtarin, gati oferta e lartë për Coutinhon

Telegrafi - 12.01.2019

Philippe Coutinho nuk ka arritur të tregojë më të mirën e tij te Barcelona. Mesfushori brazilian ende nuk është bërë i rëndësishëm për katalunasit dhe shumë lehtë mund të largohet nga Camp Nou.

Trembet Barcelona, Manchester United synon Coutinho-n (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Manchester United nuk heq dorë nga ylli Barcelonës Philipe Coutinho . Djajtë e kuq janë të gatshëm të bëjnë cmënduri në merkaton e janarit , shkruan Albeu.com.

Drejtuesit e Barcës të pakënaqur me mënyrën si Valverde po i qaset Coutinhos

Lajmi.net - 12.01.2019

Philippe Coutinho momentalisht e ka humbur vendin e tij në formacionin e parë të Barcelonës. Braziliani është zgjedhja e dytë në sulmin katalan, pasi vendin e tij e ka zënë francezi Ousmane Dembele.

Çfarë i kishte thënë Klopp Coutinhos para se të transferohej te Barcelona?

Lajmi.net - 11.01.2019

Philippe Coutinho një vit më parë finalizoi transferimin e dytë më të shtrenjtë në histori të futbollit, kur për 160 milionë euro kaloi nga Liverpool te Barcelona.

Barça e shet Coutinhon për të arritur tek Neymari!

Tetova Sot - 11.01.2019

Gjiganti katalunas po mendon ta sakrifikojë mesfushorin brazilian Barcelona është e gatshme ta bëjë një sakrificë të madhe vetëm për ta rikthyer Neymarin, shkruan Gazeta Express.

E pabesueshme, Barca po e shet Coutinhon për të rikthyer Neymarin

Lajmi.net - 11.01.2019

Barcelona po përgatitet që të kryej lëvizjen më të madhe në afatin kalimtar dimëror. Katalanët po bëhen gati të shesin Philippe Coutinhon, në mënyrë që të sigurojnë të ardhurat për të kthyer ...

Valverde: Coutinho duhet të luftojë për vendin e tij në formacionin startues

Lajmi.net - 11.01.2019

Philipe Coutinho është larg formës së tij më të mirë dhe kësisoj rrezikon të mos jetë pjesë e formacionit startues të Barcelonës. Rikthimi në formë i Ousmane Dembele ka bërë që braziliani mos ta ketë ...

Coutinho në stol? Valverde e thotë hapur çfarë duhet të bëjë

Albeu.com - 11.01.2019

Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del ...

Drejtuesit e Barcës të pakënaqur me mënyrën si Valverde po i qaset Coutinhos

Almakos - 12.01.2019

Philippe Coutinho momentalisht e ka humbur vendin e tij në formacionin e parë të Barcelonës. Braziliani është zgjedhja e dytë në sulmin katalan, pasi vendin e tij e ka zënë francezi Ousmane Dembele.

Coutinho në shitje

Koha.net - 10.01.2019

Drejtuesit e Barcelonës, nuk janë aspak të kënaqur me paraqitjet e Philipe Coutinhos. Për brazilianin, Barça pagoi 160 milionë euro duke e transferuar nga Liverpooli, por deri me tani, mesfushori nuk ...

Valverde: Coutinho duhet të luftojë për vendin e tij në formacionin startues

Botasot - 11.01.2019

Philipe Coutinho është larg formës së tij më të mirë dhe kësisoj rrezikon të mos jetë pjesë e formacionit startues të Barcelonës. Rikthimi në formë i Ousmane Dembele ka bërë që braziliani mos ta ketë ...

Coutinho në stol? Valverde e thotë hapur çfarë duhet të bëjë

Lajm - 11.01.2019

Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del ...