TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shpat Kasapi tregon vendin më të çuditshëm ku ka firmosur autograf

Lajmi.net - 13.02.2018

Gjatë intervistës së tij në Pop Culture këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij. “Kam dhënë autografe në shumë vende të çuditshme, si psh në gjoksin e ...

E vërteta e lidhjes së Shpat Kasapit me vajzën marokene

Zhurnal - 13.02.2018

E vërteta e lidhjes së Shpat Kasapit me vajzën marokene Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e ...

Shpat Kasapi: Vendi më çuditshëm ku kam firmosur autograf ka qenë...

Gazeta Express - 13.02.2018

Gjatë intervistës së tij në Pop Culture këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së ...

Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf

Albeu.com - 13.02.2018

Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbuluar gjatë edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: ...

E dashura e re e këngëtarit shqiptar? Kjo është e vërteta për lidhjen me një vajze marokene

BalkanWeb - 12.02.2018

TIRANE – Nuk është më çudi që një foto me një vajzë në Instagram, për personazhet e njohur ngjall dyshime. Kështu i ndodhi edhe Shpat Kasapit, i cili, sapo postoi një foto me një vajzë marokene, ...

Shpat Kasapi sqaron për Express Rozë raportin me vajzën marokene

Gazeta Express - 12.02.2018

Që nga koha kur u nda me Afërdita Dreshajn, çdo pamje e Shpat Kasapit me një femër bënë bujë të madhe në rrjetet sociale dhe ...

E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2018

Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Ai mbrëmjen e kaluar ka publikuar në Instagramin e tij një foto krah një vajze marokene ...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene, fansat e masakrojnë me komente (FOTO)

Antpress - 12.02.2018

Prej kohësh këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për një lidhje të re dashurie. Vetëm mbrëmjen e kaluar, këngëtari vendosi ta bëjë publike lidhjen e tij, duke prezantuar edhe vajzën që i ka rrëmbyer ...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

Lajmi.net - 12.02.2018

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati ...

Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf

LajmiFundit - 13.02.2018

Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbuluar gjatë edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: ...

Njihuni me të dashurën marokene të Shpat Kasapit

SOT - 12.02.2018

Shpat Kasapi prej disa muajsh është përfolur se ka nisur një lidhje të re me një vajzë, identitetin e së cilës nuk e ka zbuluar. Por ka ardhur momenti që këngëtari të dalë hapur.

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

Ina - 12.02.2018

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati ...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene (FOTO)

Durres Lajm - 12.02.2018

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re.

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene (FOTO)

Lajm - 12.02.2018

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.