TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Blendi Fevziu i nxjerr SMS në mes të emisionit, deputeti i ri i opozitës bën reagimin e papritur: Jap dorëheqjen ...

SOT - 16.05.2019

Kujtim Gjuzi ka bërë një zotim në emision “Opinion” mbrëmjen e djeshme. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë tha se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ai punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para ...

Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë

Albeu.com - 16.05.2019

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi , ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë ...

"Po hanin byrek dhe për pak i përzura", deputeti i ri iu nxjerr 'të palarat' Metës dhe Kryemadhit: ...

SOT - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

“Tregoi atë se me të frikësohet”/ Fevziu zbulon kujt i 'trembet' Rama, Gjuzi ‘kërcënon’ kryeministrin: Mua ...

SOT - 16.05.2019

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama.

6-7 mijë euro celular, Kujtim Gjuzi: Kujdes me mua (video)

ABC News - 16.05.2019

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, konfirmoi se mbante në duar një telefon celular që kushtonte 6-7 mijë euro.

Bëmat e Kujtim Gjuzit s'kanë fund: Kam telefon 7 mijë euro, ju tregoj kujt ia kam marrë

SOT - 15.05.2019

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, pas orës Atlantic, ka dhe një tjetër objekt personal me shumë vlerë.Ai tha se ka një telefon i cili kushton 7 mijë euro.

Kujtim Gjuzi vjen me një dosje të verdhë: Kam këtu emrat e spiunëve që futen në kuvendin shqiptar!

Gazeta Express - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Godet sërish Kujtim Gjuzi… pas orës “Atlantik” tregon celularin e veçantë mijëra euro

Gazeta Express - 15.05.2019

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike.

"Me telefon 7000€!" Habit deputeti i qarkut të Durrësit

Durres Lajm - 15.05.2019

Deputeti më i ri i qarkut të Durrësit, Kujtim Gjuzi, ka pranuar në studion e emisionit “Opinion” se mban një telefon celular që minimalisht kushton 7000 euro.

Deputeti i PD-së: Ishte një kohë që Monika dhe Meta hanin byrekë dhe unë i përzija nga lokali, sot janë miliarderë

Gazeta Tema - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin

Albeu.com - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

Java News - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

Fevziu i kërkon panelit 'live' një duartrokitje për Kujtim Gjuzin, ja çfarë bëri deputeti i ri

SOT - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Habit deputeti i ri: Rama i qepte pantallonat tek unë

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti i ri Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Ai ishte i ftuar në ‘Opinion’, këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike.

Deputeti i ri tregon se si kapi ‘mat’ Metën dhe Kryemadhin duke ngrënë byrek dhe për pak sa nuk i përzuri

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga rradhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

Botasot - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...