TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Milwaukee e fiton finalen e parë të Lindjes ndaj Torontos

Botasot - 16.05.2019

Skuadra që e kishte përfunduar sezonin në vendin e parë në Konferencën e Lindjes vazhdon të shkëlqejë në play off. Milwaukee Bucks e nisin me këmbë të mbarë fazën finale të Konferencës së Lindjes, ...

Milwaukee përmbys Toronton dhe fiton finalen e parë

Zeri - 16.05.2019

Milwaukee e ka fituar ndeshjen e parë të fazës ‘play off’në Konferencën e Lindjes, duke mposhtur Toronton me rezultat të ngushtë 108:100 Toronton për të udhëhequr 1:0 serinë e ndeshjeve.

Play Off/Bucks fitojnë të parën me Raptors, nuk mjafton dyshja Leonard-Lowry

SuperSport - 16.05.2019

Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen ...

Milwaukee fiton ndeshjen e parë të finales Lindore kundër Raptors

Telegrafi - 16.05.2019

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja e parë e finales së Konferencës Lindore të NBA-së. Milwaukee Bucks ka shënuar fitore para shikuesve të vetë në palestrën Fiserv Forum kundër Toronto Raptors me rezultat ...

NBA: Bucks fiton ndeshjen e parë kundër Raptors

Gazeta Express - 16.05.2019

Milwaukee Bucks fituan 108-100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen ...

Triumfon Milwaukee!

Botasot - 16.05.2019

Milwaukee Bucks fituan 108:100 ndaj Toronto Raptors në ndeshjen e parë të serisë finale në Konferencën e Lindjes, duke shfrytëzuar faktorin fushë, çka u jep mundësinë të jenë më të qetë në përballjen ...