TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të rinjtë shqiptarë përfitojnë bursa nga Erasmus +

RTSH - 17.07.2017

12 të rinj shqiptarë kanë përfituar bursa Erasmus+ për të studiuar në universitete jashtë vendit. Në një ceremoni të posaçme organizuar me këtë rast, ambasadorja e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin ...

Vlahutin- studentëve: Shqipëria, shtëpia juaj e vërtetë. Ju, ambasadorët më të mirë të Shqipërisë në BE

Mapo - 17.07.2017

“Ju do të jeni ambasadorët më të mirë që ka Shqipëria në Bashkimin Europian dhe po ashtu do të jeni ambasadorët më të mirë të BE-së në Shqipëri” , iu drejtua Vlahutin studentëve të përzgjedhur nga ...

Çfarë po kurdis Majlinda Bregu?! Pas sherrit me Bashën ?arratiset? me Vlahutinin

Albeu.com - 16.07.2017

Pas prishjes së marrëdhënies me demokratët, deputetja demokrate Majlinda Bregu shihet shpesh në shoqërinë e ambasadores së BE, Romana Vlahutin . Bregu e Vlahutin janë fotografuar në këto ditë të ...

Bregu shfaqet në shoqërinë e Vlahutinit, ja ku po i kalojnë pushimet

Botasot - 16.07.2017

Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu është fotografuar së bashku me ambasadoren e BE-së në Tiranë Romana Vlahutin. Bregu dhe Vlahutin janë parë këtë të shtunë në shoqërinë e njëra-tjetrës te vilat ...

FOTO/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin kapen “mat” në plazh, ja ku po i kalojnë pushimet

BalkanWeb - 16.07.2017

TIRANË- Miqësia mes të dyjave është e njohur tashmë për publikun. Pasi janë fotografuar sëbashku në restorantin e peshkut në Tiranë, Majlinda Bregu është kapur sërish mat nën shoqërinë e ambasadores ...

FOTOLAJM/ Majlinda Bregu dhe ambasadorja Vlahutin, kalojnë fundjavën në Durrës

Java News - 16.07.2017

Deputjetia demokrate është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës nën shoqërinë e diplomates së BE Vlahutin. Miqësia e tyre nuk është e panjohur për publikun, ndërsa edhe fundjavën kanë ...

FOTO-LAJM/ Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin, buzë detit në Durrës

Gazeta Tema - 16.07.2017

E përjashtuara nga Partia Demokratike Majlinda Bregu është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës në shoqërinë e diplomates së BE Romana Vlahutin.

Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin kapen “mat” në Durrës (FOTO)

Durres Lajm - 16.07.2017

Miqësia mes të dyjave është e njohur tashmë për publikun. Pasi janë fotografuar sëbashku në restorantin e peshkut në Tiranë, Majlinda Bregu është kapur sërish mat nën shoqërinë e ambasadores së ...

Çfarë po ndodh? Bregu dhe Vlahutin, buzë detit në Durrës

Mapo - 16.07.2017

E përjashtuara nga Partia Demokratike Majlinda Bregu është parë këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës në shoqërinë e diplomates së BE Romana Vlahutin.

Kapen mat, ja ku po i kalojnë pushimet Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin (Foto)

LajmiFundit - 16.07.2017

Romana Vlahutin dhe Majlinda Bregu jashtë punës, janë mikesha shumë të mira. Kjo tashmë nuk është gjë e re për publikun. Kjo miqësi e tyre si duket thellohet cdo ditë e më shumë.