TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Roma- Inter po projektojnë shkëmbimin e bujshëm në merkaton e janarit

Top Channel - 08.11.2019

Interi dhe Roma po projektojnë një shkëmbim mjaft interesant për në merkaton e janarit, me Alekasandër Florenzin që mund t’i bashkohet Contes në Milano dhe Matias Vecinon që pritet të kalojë në ...

Inter-Roma, programohet një shkëmbim i bujshëm

SuperSport - 08.11.2019

Interi dhe Roma po punojnë për një shkëmbim mjaft interesant në merkaton e janarit, me Alessandro Florenzin që mund t’i bashkohet Contes në Milano dhe Matias Vecinon që pritet të transferohet në ...

Interi synon transferimin e Florenzit, ofron mesfushorin Vecino

Telegrafi - 08.11.2019

Alessandro Florenzi është dëshira e madhe e Interit për afatin kalimtar të janarit. Mbrojtësi italian ka humbur vendin e titullarit te Roma, pasi trajneri Fonseca po preferon dyshen Spinazzola dhe ...

Roma-Inter po projektojnë shkëmbimin e bujshëm në merkaton e janarit

Botasot - 08.11.2019

Interi dhe Roma po projektojnë një shkëmbim mjaft interesant për në merkaton e janarit, me Alekasandër Florenzin që mund t’i bashkohet Contes në Milano dhe Matias Vecinon që pritet të kalojë në ...