TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Lajmi.net - 12.06.2019

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një ...

Thuhet se bën jetë luksoze, Shyhrete Behluli ka një përgjigje: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit!

Top Channel - 11.06.2019

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe ...

Njëra me fustan të gjatë e tjetra me të shkurtër, Learta e Drita si dy ‘kukulla’

Zhurnal - 11.06.2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Botasot - 12.06.2019

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Tetova Sot - 11.06.2019

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli dhe nusja e saj Learta Jakupi, ishin të ftuara në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur mbi bashkëpunimin e tyre të parë muzikor dhe ...

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Zhurnal - 12.06.2019

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion, ...

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!

Gazeta Express - 12.06.2019

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!

Alsat - 12.06.2019

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.

Shyhrete Behluli tregon haptazi: Ja sa fitoj me muzikë!

Tetova Sot - 13.06.2019

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.