TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kthehet grupi Marigona, me muzikë në ndihmë personave në nevojë

Alsat - 12.02.2019

Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. Sipas KosovaPress, ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ka ...

Rikthehet grupi Marigona

Koha.net - 12.02.2019

Grupi Marigona është duke u kthyer. Siç raporton KP, Marigona së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor. Mësohet se tashmë është realizuar kënga dhe videoklipi.

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë (VIDEO)

Tetova Sot - 12.02.2019

Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë (VIDEO)

Lajm - 12.02.2019

Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ...

Grupi Marigona po rikthehen me muzikë, për një arsye shumë të veçantë

Zeri - 12.02.2019

Marigona po kthehet! Grupi i famshëm muzikor dhe aq shumë i dashur nga publiku shqiptar po kthehet me një projekt të ri muzikor. KosovaPress ka mësuar se ky grup tashmë ka realizuar këngën së cilës i ...