TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Reket”, veçori “të karakterit”, reagime

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – “ Gjithsesi që nuk do të lejoj disa kriminelë, një gazetar kapriçoz dhe të më falë komuniteti LGBT një ‘pederast’ ta rrëzojë këtë Qeveri nga pushteti. Jo.

Zaev: Pres që hetimi t’i tregojë të gjitha dëshmitë për cilin do në rastin “Reket”

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev deklaroi se nuk do të lejojë disa individë ta prishin pushtetin, beson në hetim themelor dhe të shpejtë për rastin “Reket”, i cili do t’i ...

Zaev: Nuk mendoj për dorëheqje e as për zgjedhje të parakohëshme

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Duke e komnetuar aferën “Zhvatja”, kryeminstri Zoran Zaev tha se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një gazetar kapriçioz dhe një ...

Skandali i video-përgjimeve/ ‘Shpërthen’ kryeministri Zaev: Një pederast s’na rrëzon dot

SOT - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket” nuk u kursye me fjalorin e tij. Zaev tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një ...

Kryeministri nuk mendon për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme

Medial - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev në komentin e kërkesës së opozitës për dorëheqje dhe zgjedhje të parakohshme pas publikimit të rastit “Reket” ka thënë se nuk e ka qëllim të ...

Zaev: Një peder ( Boki13 ) nuk mund ta rrëzojë Qeverinë – VIDEO

Shqipmedia - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Hahn telefonon Zaevin, i kërkon të zbardhen me përgjegjësi gjitha ngjarjet aktuale

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë konstatuar ...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

Alsat - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë ...

Zaev: Nuk do të lejoj një ‘peder’, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

Telegrafi - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Flaka - 13.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person, përcjell FLAKA.

Zaev: Nuk do të lejoj që një pederast ta rrëzojë Qeverinë

Antpress - 13.08.2019

Duke folur për përfshirjen e tij ose qeveritarëve në skandalin Reket, Kryeministri Zoran Zaev tha se gjithkush që është involvuar do të mbajë përgjegjësi, por nuk do të lejojë që kriminelë dhe një ...

Zaev flet për rastin “Reket”, nuk dorëzohet

Ina - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev për herë të parë ka folur për rastin “Reket”, duke i dërguar porosi personave të involvuar. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa ...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë (video)

Alsat - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Bisedë telefonike Zaev- Han: Në procedurë të shpejtë dhe efikase institucionet t’i zbardhin ndodhitë aktuale

Medial - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Institucionet obligohen që në procedurë efikase t’i zbardhin ndodhitë aktuale dhe pa anulime t’i procedojnë lëndët për përgjimin joligjor të së kaluarës, kanë ...

Hahn telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

Tetova Sot - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë ...

Zoran Zaevi bëhet pishman u kërkon falje komunitetit LGBT

Tetova Sot - 13.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Zaev i ashpër: S'lejoj që qeverinë të ma rrëzojnë një kriminel dhe një "gay"

Albeu.com - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka reaguar për rastin "Reket”, më një gjuhë të ashpër. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta përfshije atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, ...

Zaev: Një homoseksual nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë (VIDEO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Han telefonon Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

Flaka - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë ...

Zaevi i bie pishmanit

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

“Zhvatja”/ Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë

Top Channel - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke ...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe ...

“Bombat” e Maqedonisë së Veriut, Hahn mesazhe të prera Zaevit

BalkanWeb - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Hahn. Sipas një njoftimi të qeverisë, Zaev dhe Hahn kanë biseduar për zhvillimet e ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Antpress - 14.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë

Gazeta Express - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke ...

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Nuk ma rrëzon dot qeverinë një …!

BalkanWeb - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, ...

Komisari Han edhe njëherë e porositi Zaevin: Të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

Portalb - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Ina - 14.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev mbrëmë i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë (kryeministri maqedonas i kërkon falje komunitetit ...

Gazeta Tema - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, ...

I kërkon sa më shpejtë të zbardhet rasti “Reket” dhe rastet e tjera të PSP-së

Gazeta Express - 14.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka folur në telefon me komisionerin për zgjerim të BE-së, Johanes Han. Sipas një njoftimit të qeverisë, Zaev dhe Han kanë biseduar për zhvillimet e fundit rreth prokurorisë ...

(VIDEO) ZAEV: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Medial - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Botasot - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe ...