TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kylie Mingoue, femra që sot duket më bukur se para 30 vitesh

Telegrafi - 11.02.2019

Këngëtarja australiane, Kylie Minogue, tash është 50 vjeçare, mirëpo duket më bukur se kur ishte 20 vjeçare. Daily Mail transmeton se Femail e ka zgjedhur atë femrën që duket më bukur se kurrë më ...

Kylie Jenner me veshje katastrofale në “Grammy Awards”

Almakos - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards. Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.

Momente romantike të çifteve në qilimin e kuq të “Grammy Awards”

Lajmi.net - 11.02.2019

Qilimi i kuq është kthyer në një vend të çuditshëm kur Kylie Jenner dhe Cardi B u shfaqën në momente romantike me të dashurit. Njihet si ceremonia më e mirë e çmimeve me listën A të yjeve, shkruan ...

Mediet e huaja listojnë Duan në mesin e artisteve me veshjen më të mirë në “Grammy”

Lajmi.net - 11.02.2019

Lady Gaga, Kylie Jenner dhe Dua Lipa janë artistet e veshura më së miri në "Grammy". Çmimet e edicionit të 61-të të “Grammy” nisën me parakalimet e yjeve të veshur plot stil në tapetin e kuq, shkruan ...

Kylie Mingoue, femra që sot duket më bukur se para 30 vitesh

Almakos - 12.02.2019

Këngëtarja australiane, Kylie Minogue, tash është 50 vjeçare, mirëpo duket më bukur se kur ishte 20 vjeçare. Daily Mail transmeton se Femail e ka zgjedhur atë femrën që duket më bukur se kurrë më ...

Kylie Jenner organizon festën gjigante për vajzën

Alsat - 10.02.2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen e saj të parë. Moti i keq që përfshiu Amerikën nuk e ndaloi sipërmarrësen që të organizonte një festë për vogëlushen e saj.

Kylie Jenner organizon ditëlindjen e vajzës në mënyrën më spektakolare të mundshme

Botasot - 10.02.2019

Kylie Jenner së bashku me partnerin e saj, Travis Scoot organizuan një festë për ditëlindjen e vogëlushes së tyre, Stormi. As shiu nuk e ndaloi Kylie Jenner që të festojë ditëlindjen e parë të ...

Ditëlindja e vajzës së Kylie Jenner nuk ka mbaruar, pamje përrallore nga festa për të

Lajmi.net - 10.02.2019

Kylie Jenner është kujdesur që vajzës së saj t'ia organizojë një ditëlindje që do të mbetet në mendjen e shumëkujt. Kylie Jenner kishte mbledhur familjen dhe miqtë në një ambient, i cili ishte ...

Të gjithë sytë tek Kylie Jenner teksa ndoqi nga afër performancën e Travis Scott

Lajmi.net - 10.02.2019

Kylie Jenner ka lënë pa tekst me paraqitjen e saj në ndejën që i paraprinë "Grammy Awards". Kylie Jenner pasi organizoi festë madhështore për ditëlindjen e parë të vajzës, shkoi për ta ndjekur nga ...

Kylie Jenner me veshje katastrofale në “Grammy Awards”

Telegrafi - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards. Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.

Ditëlindja e vajzës së Kylie Jenner nuk ka mbaruar, pamje përrallore nga festa për të

Botasot - 10.02.2019

Kylie Jenner është kujdesur që vajzës së saj t'ia organizojë një ditëlindje që do të mbetet në mendjen e shumëkujt. Kylie Jenner kishte mbledhur familjen dhe miqtë në një ambient, i cili ishte ...

Kylie Jenner dështon me veshjen në “Grammy Awards”

Botasot - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards. Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.

Ditëlindja e vajzës së Kylie Jenner nuk ka mbaruar, pamje përrallore nga festa për të (FOTO)

Tetova Sot - 10.02.2019

Kylie Jenner është kujdesur që vajzës së saj t’ia organizojë një ditëlindje që do të mbetet në mendjen e shumëkujt. Kylie Jenner kishte mbledhur familjen dhe miqtë në një ambient, i cili ishte ...

Kylie Jenner dështon me veshjen në “Grammy Awards” (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards. Tashmë mediat kanë nisur të shkruajnë për dukjet e yjeve botërore gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Los Angeles.