TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë

LajmiFundit - 12.06.2019

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri ...

Guardiola: Nuk largohem nga City, vetëm nëse më shkarkojnë

Telegrafi - 12.06.2019

Pep Guardiola i ka hedhur poshtë raportimet se mund të marrë një vit pushim dhe se mund të shkojë te Juventusi, pasi do të qëndrojë te Manchester City.

Pep Guardiola vazhdon ta dëshpërojë Juventusin

Gazeta Express - 12.06.2019

Pep Guardiola ia ka bërë me dije Juventusit përsëri e përsëri se nuk do ta braktisë asnjëherë Manchester City për t’iu bashkuar atij. Trajneri spanjoll i kampionit anglez i hodhi poshtë lajmet se do ...

Guardiola: Nga City largohem vetëm po më shkarkuan

SuperSport - 12.06.2019

Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City.

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti

Alsat - 12.06.2019

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa ...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

BalkanWeb - 12.06.2019

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj ...

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

Lajmi.net - 12.06.2019

Massimiliano Allegri u çlirua nga detyrat e tij, duke i dhënë fund një periudhe të suksesshme. Ai ka fituar katër sezone radhazi mbi dy trofe me Zonjën e Vjetër – duke u bërë menaxheri i parë që e ...

Merkato e çuditshme e City-t, Guardiola do lojtarin e Romës

Botasot - 12.06.2019

Manchester City arriti një sukses të jashtëzakonshëm në sezonin që u mbyll, pasi fitoi tripletën në Angli për herë të parë në histori. Trajneri Pep Guardiola po mendon për sezonin e ardhshëm dhe ka ...

Guardiola: Nga City largohem vetëm...

Botasot - 12.06.2019

Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City.

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti

Botasot - 12.06.2019

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa ...

The Guardian: Rama po e zhyt vendin në krizë të plotë kushtetuese

BalkanWeb - 10.06.2019

Prestigjiozja “The Guardian” i ka kushtuar një artikull situatës politike në Shqipëri. Shkrimi i tyre nis me ato që i quajnë dy problemet e mëdha që po e pengojnë kryeministrin Rama të fusë ...

The Guardian sulmon Ramën: Qeveria që çdo muaj ka nga një skandal

Mapo - 10.06.2019

Prestigjozja britanike “The Guardian”, gazetë e elitës së majtë, i ka dedikuar një artikull të zgjeruar zhvillimeve politike në Shqipëri , ndërsa thekson se kryeministri Edi Rama dëshiron të jetë ...

“The Guardian”: Në Shqipëri vështirë të kalojë një muaj pa plasur një skandal i ri në qeverinë Rama

Gazeta Express - 10.06.2019

Gazeta prestigjoze “The Guardian” i ka kushtuar një artikull të gjatë zhvillimeve politike në Shqipëri dhe situatës aktuale mes Bashkimit Evropian dhe mundësisë për të hapur negociatat.

“The Guardian”: Rama kryeministër që dëshiron të shpëtojë Shqipërinë nga mallkimi i historisë, ja problemet me të cilat ...

SOT - 11.06.2019

Prestigjiozja britanike “The Guardian” i ka kushtuar një artikull situatës politike në Shqipëri, protestave opozitare dhe sfidës së kryeministrit Edi Rama për ta çuar vendin drejt hapjes së ...

“The Guardian” për Ramën: Kryeministri që kërkon ti shpëtojë mallkimit të historisë

Ina - 11.06.2019

Prestigjiozja britanike “The Guardian” në një artikull rreth situatës politike në Shqipëri e konsideron Edi Ramen si nje kryeminister te pazakonte i cili kerkon ti shpetoje mallkimit te historise.

The Guardian për Shqipërinë: Cdo muaj ndodh nga një skandal, shkarkimi i Metës thellon krizën

LajmiFundit - 10.06.2019

Gazeta britanike The Guardian ka shkruar një artikull reth situatës më të fundit në Shqipëri, ku thekson se Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që zgjedhjet lokale të qershorit të shtyhen ndersa ...

“The Guardian”: Në Shqipëri vështirë të kalojë një muaj pa plasur një skandal i ri në qeverinë Rama

Botasot - 10.06.2019

Gazeta prestigjoze “The Guardian” i ka kushtuar një artikull të gjatë zhvillimeve politike në Shqipëri dhe situatës aktuale mes Bashkimit Evropian dhe mundësisë për të hapur negociatat.

"The Guardian": Në Shqipëri nuk kalon muaji pa dalë një skandal i ri në qeverinë Rama (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.06.2019

Gazeta prestigjoze "The Guardian" i ka kushtuar një artikull të gjatë zhvillimeve politike në Shqipëri dhe situatës aktuale mes Bashkimit Evropian dhe mundësisë për të hapur negociatat.