TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor por gjithashtu shpesh bëhet pjesë e diskutimeve lidhur me format trupre.

FOTOT/ “Ke rënë shumë dhe s’je më seksi”, këngëtarja shqiptare sherr me komentuesit: Fjalët tuaja më hyjnë në një vesh ...

Gazeta Tema - 12.06.2019

Pasi solli këngën “Slay”, këngëtarja Flaka Krelani u komentua për paraqitjen e saj tepër seksi. Pavarësisht kësaj, nuk munguan ofendimet dhe komentet negative nga ndjekësit në rrjete sociale.

Flaka: Nëse një femër duket bukur, nuk duhet patjetër të ketë ndërhyrje kirurgjike

Lajmi.net - 12.06.2019

Flaka Krelani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja foli rreth projektit të fundit, ndërsa dha detaje rreth dy këngëve ...

Flaka Krelani tregon se nga kush inspirohet për paraqitjet publike

Lajmi.net - 11.06.2019

Flaka Krelani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku foli shumëçka rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka treguar detaje rreth këngës së fundit, ndërsa komentoi edhe ...

E akuzojnë se ka bërë ndërhyrje, Flaka Krelani sqaron: Brisk në trupin tim kurrë, sillni doktorin…

Botasot - 12.06.2019

Kohët e fundit, Flaka Krelani është një nga këngëtaret më të komentuara nga fansat dhe mediat rozë. E komentuar shpeshherë për ndërhyrjet në trupin e saj, në një intervistë të dhënë për “Mirage”, ajo ...

Këngëtarja shqiptare i përgjigjet komenteve ofenduese: Hyjnë në një vesh e dalin nga tjetri

Alsat - 12.06.2019

Pasi solli këngën “Slay”, këngëtarja Flaka Krelani u komentua për paraqitjen e saj tepër seksi. Pavarësisht kësaj, nuk munguan ofendimet dhe komentet negative nga ndjekësit në rrjete sociale.

Flaka: Nëse një femër duket bukur, nuk duhet patjetër të ketë ndërhyrje kirurgjike

Zhurnal - 12.06.2019

Flaka Krelani ka folur rreth kritikave për ndërhyrje në trup. Flaka Krelani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.