TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Anastas Angjeli në krye të KLSH-së? Flet për herë të parë Ilir Meta

SOT - 11.02.2019

Prej disa ditësh burime për Gazetën “SOT” ka bërë të ditur se Presidenti Ilir Meta po projekton si kandidat të radhës në krye të KLSH mikun e tij, deputetin socialist Anastas Angjelin, i cili është ...

Meta jep përgjigje “tribluese” për Anastas Angjelin në krye të KLSH, kërkon hetim për gjyqtarët e “Dritan Dajtit”

Gazeta Tema - 11.02.2019

I pyetur për vendimin e Apelit ndaj Dritan Dajtit, Presidenti Ilir Meta ka folur sot para mediave duke kërkuar hetim nga organet ligjzbatuese. Meta tha sot se KLGJ dhe Prokuroria e Përgjithshme duhet ...

Thellohen misteret për universitetin e Anastas Angjelit, rreth 3 mijë studentë paguajnë çdo vit mijëra euro, por ...

SOT - 10.02.2019

Gara për kryetarin e Kontrollit të Lartë të Shtetit duket se po minohet nga dita në ditë. Shumë shpejt pritet që presidenti Ilir Meta të çojë emrin e ri në Parlament dhe kandidati që po lobon më ...

Anastas Angjeli në krye të KLSH? Ja çfarë thotë Meta

Java News - 11.02.2019

I pyetur për vendimin e Apelit ndaj Dritan Dajtit, Presidenti Ilir Meta ka folur sot para mediave duke kërkuar hetim nga organet ligjzbatuese. Meta tha sot se KLGJ dhe Prokuroria e Përgjithshme duhet ...

Anastas Angjeli në krye të KLSH? Ja çfarë thotë Meta

Lajm - 11.02.2019

I pyetur për vendimin e Apelit ndaj Dritan Dajtit, Presidenti Ilir Meta ka folur sot para mediave duke kërkuar hetim nga organet ligjzbatuese. Meta tha sot se KLGJ dhe Prokuroria e Përgjithshme duhet ...