TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Gazeta Express - 08.11.2019

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të ...

Tayna sërish me foto të nxehta, ja si po duket sonte

InfoKosova - 08.11.2019

Reperja e njohur kosovare Tayna ka relaksuar fansat e saj me një fotografi. Aty shihet ajo e nxehtë si zakonisht. Tayna është tashmë një prej artisteve më të suksesshme vendore.

Tayna nuk i ndal pozat provokuese

Lajmi.net - 08.11.2019

Tayna është njëra prej artisteve më aktive në rrjete sociale, në të cilat çdo ditë sjell imazhe të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo publikoi një foto nga fotosesioni i fundit, ku erdhi tejet ...

Tayna merr komplimente për pozën e saj të re

Telegrafi - 08.11.2019

Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale. Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku ...

Tayna, qika e “hastretit” që tregon këmbët seksi

Gazeta Express - 07.11.2019

Reperja Tayna ka vendosur që gati për çdo natë të tregojë sa seksi është Ajo në orët e vona të pasdites ka postuar një fotografi ku kësaj radhe ka treguar këmbët e saj seksi.

Tayna na i tregon këmbët e gjata me këtë veshje, por edhe diça tjetër që nuk e dinit!

InfoKosova - 07.11.2019

Tayna është ndër reperet më të njohura në vend. Përveç muzikës ajo duket edhe shumë joshëse, shkruan “InfoKosova”. E këtë gjë na e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e fundit ku shihet se i ka reklamuar ...

Tayna pozon me veshjen super të shkurtër: Çikë për hasret

Lajmi.net - 07.11.2019

Reperja Tayna ka pozuar me këmbë të hapura në foton e fundit të cilën e ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. “Çikë për hastret”, ka shkruar reperja pranë fotos së postuar tek ...

Tayna bën lëvizje provokative para pasqyrës: Jam e dehur

Ina - 07.11.2019

Tayna duket tërheqëse në postimet e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka treguar edhe njëherë format se ksi trupore para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Tayna ‘e nxehtë’, ekspozon format bombastike

Gazeta Express - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit. Ajo me këngët e saj vazhdimisht merr gjithë ...

Tayna elektrizon publikun me këtë dukje gjatë performancës [Foto]

Alb Portali - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna me hitet e saj ka arritur të bëjë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline. Duke qenë e tillë ajo ka arritur të jetë mjaft e kërkuar nëpër shumë ...

Tayna ‘e nxehtë’, ekspozon format bombastike

Zeri - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit. Ajo me këngët e saj vazhdimisht merr gjithë ...

Tayna bën lëvizje provokative para pasqyrës: Jam e dehur

Zhurnal - 07.11.2019

Tayna duket tërheqëse në postimet e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, i ka treguar edhe njëherë format seksi trupore para pasqyrës, shkruan lajmi.net.Ajo i ka realizuar disa imazhe me ...

Tayna pozon me veshjen super të shkurtër: Çikë për hasret

Zeri - 07.11.2019

Tayna ka treguar shumë në foton e fundit. Reperja Tayna ka pozuar me këmbë të hapura në foton e fundit të cilën e ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Tayna ‘e nxehtë’, ekspozon format bombastike (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit. Ajo me këngët e saj vazhdimisht merr gjithë ...

Tayna, qika e “hastretit” që tregon këmbët seksi (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2019

Reperja Tayna ka vendosur që gati për çdo natë të tregojë sa seksi është Ajo në orët e vona të pasdites ka postuar një fotografi ku kësaj radhe ka treguar këmbët e saj seksi.

Tayna merr komplimente për pozën e saj të re

Botasot - 08.11.2019

Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale. Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku ...

Tayna publikon pozë provokuese

Botasot - 08.11.2019

Tayna ka publikuar edhe një fotografi joshëse. Tayna është njëra prej artisteve më aktive në rrjete sociale, në të cilat çdo ditë sjell imazhe të reja.

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Zeri - 08.11.2019

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të ...

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se (FOTO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të ...

Tayna: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se

Botasot - 09.11.2019

Tayna është reperja që ka dominuar sivjet skenën tonë si me muzikë por edhe kur është puna për përfoljet nga media E derisa sot është e premte dhe gjatë natës së mbrëmshme Tayna ishte në studio të ...