TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tronditet Sanchez, mund të luajë te rezervat e Man Utd

Lajmi.net - 14.08.2019

Ylli kilian nuk është pjesë e planeve të trajnerit norvegjez, dhe një largim nga Manchester United, po kërkohet me ngul. Sipas ‘The Sun’, Manchester United i ka kërkuar Sanchezit që të kërkojë një ...

Dilema e Man Unitedit: Ta paguajë Romën që ta marrë Sanchezin apo ta dërgojë kilianin te të rinjtë

Gazeta Express - 14.08.2019

Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër.

Zbulohet përplasja e Sanchez me lojtarin e Man Utd

Lajmi.net - 13.08.2019

‘The Sun’ raporton se Alexis Sanchez ka pasur një përplasje me të riun Mason Greenwood, në përgatitjet para sezonale, përcjell lajmi.net. Kiliani që pësoi një dëmtim në fillim të korrikut teksa ...

Alexis Sanchez sherr në stërvitje me bashkëlojtarin Mason Greenwood

Telegrafi - 13.08.2019

Alexis Sanchez nuk ka kaluar mirë në stërvitjen e fundit pasim ka pasur një sherr me bashkëlojtarin Mason Greenwood. I riu Greenwood ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Sanchezit në stërvitjen e ...

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri

Gazeta Express - 13.08.2019

Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin.

Sanchez, një futbollist model në fushë dhe jashtë saj

Koha.net - 13.08.2019

Alex Sanchez është ndryshe nga shumica. Ai ka pasur një karrierë të suksesshme në vendlindje, në Spanjë, duke realizuar ëndrrën fëmijërore me paraqitje në La Liga me skuadrën Real Zaragoza dhe më pas ...

United i ofron Sanchezin gjigantit italian

Botasot - 12.08.2019

Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë.

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri

Tetova Sot - 13.08.2019

Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin.

United i ofron Sanchezin gjigantit italian

Flaka - 12.08.2019

Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë.