TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Nejmar”, tani Koutinjo nuk dëshiron të kaloj të PSZH!

Alsat - 14.08.2019

Pavarësisht dëshirës së Nejmarit për t’u larguar, PSZH dhe Barcelona ende nuk e kanë gjetur akordin për të. Barcelona synon që të ofrojë një shumë të konsiderueshme dhe kartonin e Filipe Kutinjos, ...

Mesi telefonon Nejmar: S’ke punë me Realin, do të vish tek Barcelona

SOT - 14.08.2019

Nejmar mund të vijë në Katalonjë, por edhe mund të dështojë si transferim. Paris San Zhermen po reziston dhe deri tani i ka rrëzuar të gjitha opsionet që ofron Barcelona, por në lojë dy ditët e ...

Ja si do të dukej formacioni i Realit me Nejmarin në përbërje!

InfoSport - 13.08.2019

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm në “Santiago Bernabeu” të yllit brazilian të PSZH-së, Nejmar, për shërbimet e të cilit gjithashtu po ...

Abidal në Paris për të “vulosur” fatin e Nejmarit

Alsat - 13.08.2019

“ Sky Sport” raporton se skuadra e Barcelonës ka nisur të mendojnë seriozisht për Nejmarin dhe në Paris, ditën e sotme kanë mbërritur drejtuesit për të diskutuar në lidhje me brazilianin.

Zidane del hapur: Pogba dhe Nejmar janë në projektin e Realit, po punojmë t’i sjellim në Madrid

SOT - 13.08.2019

Pol Pogba dhe Nejmar mund të jenë lojtarë të Realit në sezonin e ri. Lëvizja mund të kryhet në ditët e fundit të gushtit dhe për herë të parë kjo gjë pranohet hapur nga drejtuesit e klubit madrilen.