TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lëvizje të bujshme në NBA/ Westbrook bashkohet me Harden, Chris Paul rikthehet te Ocklahoma

SuperSport - 12.07.2019

Me përfundimin e sezonit 2018-2019, edhe në NBA po zhvillohet një merkato shumë “e nxehtë” me disa yje të basketbollit, që kanë ndërruar ambient gjatë këtyre ditëve të verës.

Westbrook në Houston, Paul drejt Thunders

Telegrafi - 12.07.2019

“Blockbuster Trade” e cilësuan amerikanët një operacion të fundit të lëvizjeve të basketbollistëve në NBA. Russell Westbrook dhe James Harden sërish do të luajnë në një skuadër, por kësaj radhe jo në ...

Westbrook kalon tek Houston, CP3 shkon tek Oklahoma

Lajmi.net - 12.07.2019

Ligës më të fortë të basketbollit në botë, NBA, i është shtuar edhe një ‘Super duo’, me Westbrook që i është bashkuar skuadrës së Houston Rockets, gjithnjë sipas raportimeve të Adrian Wojnarowski të ...

Transferim bombastik në NBA

Botasot - 12.07.2019

Afati kalimtar në NBA po del të jetë tejet i nxehtë. Mbrëmë është raportuar arritja e një marrëveshje të madhe. Russel Westbrook do të bashkohet përsëri me James Harden, tani te Houston Rockets.