TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dy lojtarët e Cityt tregojnë se si e refuzuan Liverpoolin

Lajmi.net - 13.01.2018

. Leory Sane dhe Ilkay Gundogan, kanë mundur që sot të jenë lojtarë të Liverpoolit. Të dy këta, në të kaluarën kanë refuzuar skuadrën nga ‘Anfield Road’ dhe trajnerin e tyre, Liverpool.

Gundogan: Do të gënjeja po të thosha se Klopp nuk më kërkoi te Liverpooli

Telegrafi - 13.01.2018

Liverpool dhe Manchester City do të takohen nesër në derbin e xhiros së Ligës Premier. Kjo nënkupton edhe takimin mes dysheve që dikur kanë punuar së bashku te skuadra e Borussia Dortmundit.

Sekreti i formës së mirë të Sane: “Luaj si Messi”

Gazeta Express - 13.01.2018

Sane ka zbuluar se pas formës së mirë që po kalon në Premierligë, është Pep ...

LeRoy Sanè:Luaj si Messi,falë Guardiolës!!!

Sportisot - 13.01.2018

Nuk është Messi, as si Messi, është më i gjatë dhe larg lëvizjeve magjike të 10’shit të Barcelonës – por Pep Guardiola beson se anësori gjerman, Leroy Sane, ka gjithçka që i duhet për të qenë i ...

Leroy Sane: Dy herë i kam refuzuar ofertat e Jurgen Kloppit

Telegrafi - 13.01.2018

Leroy Sane është bërë një ndër lojtarët e pazëvendësueshëm te skuadra e Manchester Cityt. Mesfushori gjerman ka kaluar gjatë verës në radhët e Citizens, të cilët kanë derdhur mbi 41 milionë euro në ...

Gundogan: Do të gënjeja po të thosha se Klopp nuk më kërkoi te Liverpooli

Almakos - 13.01.2018

Liverpool dhe Manchester City do të takohen nesër në derbin e xhiros së Ligës Premier. Kjo nënkupton edhe takimin mes dysheve që dikur kanë punuar së bashku te skuadra e Borussia Dortmundit.

Leroy Sane: Dy herë i kam refuzuar ofertat e Jurgen Kloppit

Almakos - 13.01.2018

Leroy Sane është bërë një ndër lojtarët e pazëvendësueshëm te skuadra e Manchester Cityt. Mesfushori gjerman ka kaluar gjatë verës në radhët e Citizens, të cilët kanë derdhur mbi 41 milionë euro në ...

Sane tregohet realist: E refuzova dy herë për t'u ransferuar tek City

Albeu.com - 13.01.2018

Leroy Sane ë ka zbuluar një detaj interesant teksa ka folur për mediat angleze, ku ka treguar se ka refuzuar dy herë ofertat e trajnerit aktual të Liverpoolit , Jurgen Klopp.