TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Partizani “toleron”, Kastrioti nuk përfiton. Laçi mposht Skënderbeun

Top Channel - 20.04.2019

Distanca e pikëve nga ndjekësit më të afërt nuk iu ushtronte presionin, që zakonisht karakterizon fundsezonin në shumë kampionate elitare, e Partizani e tregoi shumë mirë këtë në Fushë Krujë, ku ...

Partizani me 10 lojtarë i merr pikë Kastriotit, “asist” Tiranës

BalkanWeb - 20.04.2019

Partizani kryesues kalon një pasdite të vështirë në Fushë-Krujë kundër Kastriotit, por pavarësisht gjithcckaje, të kuqtë e Gegës nuk dalin të thyer nga përballja e javës së 30-të të kategorisë ...

Nuk ka fitues në Fushë Krujë, Selmani “Superman” ndaj Skënderbeut

SuperSport - 20.04.2019

Nuk pati fitues në sfidën e zhvilluar në “Redi Maloku” të Fushë Krujës, mes Kastriotit dhe Partizanit, takim që u mbyll me rezultatin 1-1. “të kuqtë kaluan të parët në avantazh në minutën e 55-të, me ...

Partizani merr vetëm një pikë ndaj Kastriotit. Laçi mposht Skënderbeun!

Gazeta Tema - 20.04.2019

Partizani nuk ka shkuar me shume se barazimi ne javen e 30-te te Kategorise Superiore kunder skuadres se Kastriotit. Takimi i luajtur ne Fushe-Kruje u mbyll me rezultatin e barabarte 1-1, me te dyja ...

Skënder Gega mohon tolerimet e Partizanit, i fokusuar vetëm për titullin

SOT - 20.04.2019

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, doli dje para gazetarëve për të dhënë mendimet e tij rreteh skuadrës në prag të duelit me Kastriotin, por edhe për të qetësuar fansat rreth objektivit, duke ...

Ish-sulmuesi Dosti, apel Partizanit: Mos bëj aleanca!

BalkanWeb - 19.04.2019

Partizani e ka prekur me një dorë titullin kampion për këtë sezon, arritje e cila pritet të gëzojë shumë breza sportistësh dhe tifozësh të kuq. Njëri prej tyre është edhe ish-sulmuesi i ekipit të ...

Gega: Me Kastriotin siç na ka hije, Tiranën e duam në Superiore

SuperSport - 19.04.2019

I qetë dhe me vetëdije të plotë se skuadra që ai drejton nuk mund të humbë titullin. Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, para transfertës me Kastriotin në Fushë Krujë.

Asani: Të sigurojmë sa më parë titullin, sezoni im më i mirë

SuperSport - 19.04.2019

Në krah të trajnerit Skënder Gega, në konferencën për shtyp të të kuqve, ishte sulmuesi Jasir Asani, që u shfaq optimist për ndeshjen me Kastriotin, pavarësisht se terreni nuk i lejon kryeqytetasit ...

Ish-sulmuesi Dosti, apel Partizanit: Mos bëj aleanca!

Medial - 20.04.2019

Partizani e ka prekur me një dorë titullin kampion për këtë sezon, arritje e cila pritet të gëzojë shumë breza sportistësh dhe tifozësh të kuq. Njëri prej tyre është edhe ish-sulmuesi i ekipit të ...

Gega: Kukësi flet me diplomaci, me Kastriotin siç na ka hije!

Gazeta Tema - 19.04.2019

I qetë dhe me vetëdije të plotë se skuadra që ai drejton nuk mund të humbë titullin. Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, para transfertës me Kastriotin në Fushë Krujë.

Gega pret matematikën për të festuar: Partizani luan për vete

BalkanWeb - 19.04.2019

Me titullin kampion në dorë, por me matematikën që ende nuk e lejon të festojë, Partizani kërkon të kalojë sa më shpejt edhe këtë pengesë për të zyrtarizuar trofeun që I mungon për më shumë se ...

Gega pret matematikën për të festuar: Partizani luan për vete

Medial - 19.04.2019

Me titullin kampion në dorë, por me matematikën që ende nuk e lejon të festojë, Partizani kërkon të kalojë sa më shpejt edhe këtë pengesë për të zyrtarizuar trofeun që I mungon për më shumë se ...