TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit

Ina - 12.02.2019

Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja. Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, ...

Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty

Lajmi.net - 12.02.2019

Ylli me famë botërore ka habitur të gjithë me komentin që ia la Era Istrefit. Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur

Telegrafi - 12.02.2019

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike.

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

Lajmi.net - 12.02.2019

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.

Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon" sukseset për të nuk kanë fund.

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

Tetova Sot - 11.02.2019

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, ...

Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur

Almakos - 12.02.2019

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA. Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike.

Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen

Botasot - 12.02.2019

Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje. Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në ...

Kjo xhaketë e Era Istrefit ka kushtuar mbi dy mijë euro

Lajm - 11.02.2019

Me këtë xhaketë, Era shfaqet në klipin e ri Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vij me një projekt të ri muzikor të titulluar “Selfish”, në bashkëpunim me Dj e njohur grek, ...