TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E tradhtoi?! Rudina Dembacaj vendos të flasë për ndarjen nga bashkëshorti

Tetova Sot - 21.09.2019

Në lidhje më lajmin që po qarkullon në mediat rozë se aktorja Rudina Dembacaj mund ti ketë dhënë fund martesës së saj tre vjeçare më në fund ka reaguar vetë aktorja.

Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti, aktorja: Do flas në një moment tjetër

BalkanWeb - 21.09.2019

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

U nda nga bashkëshorti pas tradhtisë me ish-deputetin shqiptar, reagon për herë të parë Rudina Dembacaj

SOT - 21.09.2019

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të aktores shumë të dashur për publikun, Rudina Dembacajt. Sipas disa burimeve për mediat u tha se Rudina ...

Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti, shkak tradhtia me ish-deputetin?

Durres Lajm - 21.09.2019

Ditën e sotme ka qarkulluar në media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.09.2019

Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë". Sipas mediave rozë, aktorja është ndarë prej kohësh dhe këtë gjë e venë në dyshim ...

I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.09.2019

Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Pas lajmit në Faxweb.al, ka reaguar dhe vetë aktorja e humorit.

FOTOT/ Aktorja Dembacaj, tradhëtoi burrin mekanik për të dashurin ish-deputet?!

Java News - 21.09.2019

Prej disa orësh në mediat rozë qarkullon lajmi lajmise aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks. Dyshohet se shkak për këtë ndarje është bërë një ...

Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti..?

Mapo - 21.09.2019

Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj po përflitet së fundmi për një ndarje të mundshme nga bashkëshorti i saj Aleks, me të cilin ka edhe një vajzë.

Ndahet Rudina Dembacaj nga bashkëshorti, shkak tradhtia e aktores

Gazeta Express - 21.09.2019

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Ndahet nga bashkëshorti Rudina Dembacaj, shkak tradhtia e aktores me ish-deputetin e njohur

SOT - 21.09.2019

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj duket se i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se aktorja e humorit prej disa muajsh ...

Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti? Ja si shprehet aktorja

Botasot - 21.09.2019

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.