TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jozefina Topalli: Lulzim Basha nuk ekziston më për demokratët

RTSH - 14.08.2019

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka bërë sot një deklaratë të ashpër ankundër kreut të PD, Lulzim Basha, ku liston një sërë kritikash dhe akuzash ndaj këtij të fundit.

Jozefina Topalli sulmon Lulzim Bashën: Luli nuk ekziston më për demokratet, shpartalloi PD. Falsifikoi votat për veten ...

Gazeta Tema - 14.08.2019

Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne ...

Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij

Top Channel - 14.08.2019

Ish-nënkrytarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë ...

Topalli “shpërthen” ndaj Bashës: Pjetrin e solli Rama në Shkodër, ti e bëre kryetar bashkie

Gazeta Express - 14.08.2019

Në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit në Shkodër ka reaguar edhe ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli. Pjetri, kryetari i sapozgjedhur i bashkisë së Shkodrës nga radhët e PD-së, ...

Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë

Albeu.com - 14.08.2019

Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne ...

“Katër vetë po mbajnë peng vendin”. Kujt po i bie Topalli?

Mapo - 14.08.2019

Jozefina Topalli u shfaq sot me një status në facebook duke sulmuar Lulzim Bashën, pikërisht në ditën kur PD-ja triumfoi duke zbuluar të shkuarën kriminale të kandidatit të PS-së në Shkodër, Valdrin ...

“Mandatin Valdrin Pjetrit ia dhe ti Lul”, Jozefina Topalli sulmon Bashën dhe zbardh faktet: Je i vonuar Lulzim, ke ...

SOT - 14.08.2019

Para pak minutash, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat duke iu përgjigjur Ramës për kryebashkiakun Valdrin Pjetri.

“Pjetri”/ “Shpërthen” Topalli: Rama-Basha ndajnë interesa të mëdha

BalkanWeb - 14.08.2019

Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin.

Topalli kundër Bashës për Valdrin Pjetrin: Ia dhe ti mandatin me bojkotin e zgjedhjeve!

Durres Lajm - 14.08.2019

Ish-deputetja demokrate dhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha, se po mbrojnë njëri-tjetrin.

Topalli ia numëron të gjitha Bashës: Je i rremë! Ktheve kundër perëndimin, e çove partinë drejt humnerës

Botasot - 15.08.2019

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka bërë ditën e sotme një deklaratë të ashpër kundër liderit demokrat Lulzim Basha.Duke iu drejtuar drejtpërdrejtë Bashës, Topalli shprehet se të rinjtë nuk ...